Ubierz się jak Penelope Cruz!

Elegancki zestaw dla pracującej mamy - modny, wygodny, z klasą! Idealny zarówno na spacer z dzieckiem, jak i służbowe spotkanie.
Ubierz się jak Penelope Cruz!
23.01.2012

Zniewalające spojrzenie czekoladowych oczu, seksowny hiszpański akcent i burza ciemnych włosów - oto cała Penelope! Zmysłowa muza Almodovara ma w sobie pierwiastek zarówno wielkiej gwiazdy, jak i ikony mody. Zawsze szykowna, przez 24 godziny na dobę oszałamiająco piękna, nigdy nie zapomina o najważniejszym dodatku każdej kobiety - klasie.

Penelope częściej niż na okładkach brukowców jest widywana na spacerze ze swoim synkiem Leo, zazwyczaj w towarzystwie ukochanego męża, Javiera Bardema. Nie interesują jej głośne przepychanki o role z koleżankami z branży, nie dla niej są operacje plastyczne. Najsłynniejsza hiszpańska aktorka w Hollywood polega przede wszystkim na naturalności: czerwone usta rezerwuje tylko na wielkie wyjścia, zaś na co dzień ufa sile naturalnego makijażu. Na prostotę stawia również w modzie, co doskonale obrazuje jedna z jej ostatnich nowojorskich stylizacji. Zestaw dżinsowe dzwony + żakiet obroni się zawsze, a szczególnie jeśli idzie w parze z odważnym kolorystycznym kontrastem. Naprawdę stylowo!

Lilka Tylman

Zobacz także:

Ubierz się jak Vanessa Hudgens!

Ubierz się jak Fergie!

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2012 15:14
PzB4H6 sjvszwylldkm
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2012 11:05
wfAv6O zhjaheyuelqs
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2012 18:21
If time is money you've made me a wealtiehr woman.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2012 19:58
Wiecie dlaczego to tak dobrze wygląda pomimo, że generalnie te ciuchy nie powalają i setki zaniedbanych kobiet w Polsce noszą podobne ciuchy? Bo Penelope ma idealną figurę, jest zadbana, zadowolona z życia. Kobiety! Zadbajcie o siebie! Farbujcie włosy częściej niż raz na pół roku, ćwiczcie dla zdrowia, pomalujcie paznokcie i rzęsy! Raz w miesiącu zróbcie sobie przyjemność i kupcie nowy ciuch zamiast setnej zabawki dla dziecka i wyciągnijcie męża do kina czy na piwo raz w tygodniu. Zasługujecie na to.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2012 18:17
raczej-penelope cruz ubiera się tak jak my! i milion innych kobiet
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo