Sukienka Pippy jest IDEALNA? Eksperyment pokazał, jak leży na KAŻDEJ SYLWETCE

Oceń, jak kreacja Pippy Middleton prezentuje się na różnych typach figury!
Sukienka Pippy jest IDEALNA? Eksperyment pokazał, jak leży na KAŻDEJ SYLWETCE
07.11.2011

Kilka tygodni przed ślubem księcia Williama niekwestionowaną ulubienicą ogólnoświatowych mediów była jego narzeczona – Kate Middleton. Wszystko zmieniło się jednak o 180 stopni w dniu ceremonii – wtedy bowiem prasę o wiele bardziej zaintrygowała piękna siostra Panny Młodej, Philippa, i jej zjawiskowa… pupa. Zainteresowanie to nie gaśnie właściwie do dziś, a większość kobiet na świecie marzy o tym, by mieć taką sylwetkę, jak Pippa.

Niestety mieszkanki Wysp, na których zapanował istny (i do dziś trwający!) szał na siostrę Dutchess, zamiast przejść na dietę i zaiwestować w karnet na siłownię, zaczęły masowo kopiować fason jej słynnej sukni, wierząc że to kreacja idealna.

Cztery Brytyjki o różnych typach figury, pragnące choć w minimalnym stopniu przybliżyć się do idealnego wyglądu młodszej siostry Middleton, postanowiły przeprowadzić modowy eksperyment i choć przez chwilę poczuć się jak ona. W tym celu przymierzyły suknię uszytą na wzór kreacji, którą miała na sobie druhna Kate. Co wyszło z tego doświadczenia?

Ruth Flanagan

Ruth Flanagan, rozmiar 38: - Jestem osobą dość wysoką i chudą, dlatego moje pośladki nie mają ładnego kształtu. Są zbyt płaskie. Suknia Pippy niestety tego nie zmieniła, choć przyznaję, że zdobienie ciągnące się przez całą długość pleców i pupy wygląda naprawdę imponująco. Moja sylwetka wygląda w tej kreacji ładnie, ale nie tak zjawiskowo, jak figura Philippy.

Anna Punshon

Anna Punshon, rozmiar 40: - Dałabym się pokroić za taką pupę jak ma młodsza siostra Kate! Nie jestem zadowolona ze swojej, a ta sukienka chyba dodatkowo ją powiększa. Poza tym kreacja sprawia też, że moje biodra wydają się szersze i niżej osadzone, niż są w rzeczywistości. W przyszłym roku wychodzę za mąż, jednak moja suknia ślubna będzie wyglądała zupełnie inaczej, niż ta. Przede wszystkim wyeksponuje moją talię i biust. Sukienka Pippy niestety tego nie robi.

Julia Veidt

Julia Veidt, rozmiar 42: - Jestem raczej zadowolona z wyglądu moich pośladków. Nie są może idealne, ale mnie się podobają. Suknia Pippy niestety nie działa na ich korzyść, bo nie eksponuje ich dostatecznie. Powiedziałabym raczej, że w kreacji wyglądają dość… bezkształtnie. Myślę, że o wiele więcej mogłaby zdziałać w tej kwestii odpowiednia bielizna, niż sama sukienka.

Emma McIntosh

Emma McIntosh, rozmiar 44: - Od razu wiedziałam, że suknia nie zapewni mi tak wspaniałej sylwetki, jaką ma Pippa. W końcu mam zbyt szerokie ramiona, zero wcięcia w talii i płaską pupę, a jedyną rzeczą, która upodabnia mnie choć odrobinę do siostry Kate jest kolor włosów. Mimo to w tej kreacji czuję się ładnie i szykownie. Suknia nie eksponuje jednak moich pośladków. Żeby mieć taką pupę jak Philippa musiałabym chyba wszczepić sobie implanty…

Wnioski? Bardzo jednoznaczne! Suknia o tym fasonie, mimo że na niektórych wygląda świetnie, to ryzykowna inwestycja, bo innym może dodać centymetrów, a ująć... uroku.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Zabili konia i urządzili krwawą sesję foto!

21-latka weszła do wypatroszonego ciała zwierzęcia, tarzała się w jego krwi i pozowała do zdjęć.

Kościotrupy w reklamie prezerwatyw (Kontrowersyjne FOTO!)

Powstało już wiele oryginalnych reklam akcesoriów seksualnych, ale ta kampania przebiła wszystkie...

 

Komentarze (32)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2011 00:57
nie podoba mi się ta cała Pipa ani jej duppa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2011 20:06
Nie rozumiem tego całego podekscytowania związanego z jej osobą ani ona specjalnie ładna nie jest, na polskich ulicach spotkasz o wiele ładniejsze dziewczyny i na dodatek jest w czym wybierać, figury też nie ma w żadnym stopniu zjawiskowej ! Ludzie ogarnijcie się !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2011 19:31
Papilocie, nieładnie tak generalizować, że wszystki brytyjki są grubę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2011 19:09
Jejku, jejku. Chodzi o to, czy suknia Pippy jest naprawdę taka idealna. Strony internetowe i czasopisma rozpisywały się na temat tej sukni, zachwycały się ją. A redaktorki papilota pokazały nam, że owszem jest idealna, ale dla Pippy. :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2011 18:55
jak to idealna przecież żadnej z tych kobiet ta suknia nie pasuje, papilot ogarnij sie...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo