Ubierz się jak Blake Lively!

Ciuchy baza + przyciągające wzrok dodatki. Elektryzujące połączenie!
Ubierz się jak Blake Lively!
24.10.2011

Blake Lively to - podobnie jak Serena van der Woodsen, postać, w którą wciela się w serialu "Plotkara" - modowy wolny duch. Wystarczy jej kilka minut by z rozczochranej dziewczyny z sąsiedztwa przeistoczyć się w zjawiskowego kociaka dumnie kroczącego po czerwonym dywanie. W jej stylizacjach nietrudno dopatrzyć się inspiracji nonszalancją Kate Moss czy Sienny Miller. Krótkie, eksponujące zgrabne nogi sukienki, skórzane ramoneski, kosmiczne platformy oraz gigantyczne torby przewieszone przez ramię to wyznaczniki jej codziennego stylu.

Czego w tym sezonie nie brakuje w szafie Blake? Z pewnością cętek! Drapieżne koturny, w które już zdążyła zaopatrzyć się gwiazda, są doskonałym sposobem na ożywienie prostej, czarno-białej stylizacji. W takim zestawie można z powodzeniem biegać po luksusowych butikach przy 5th Avenue albo... robić spożywcze zakupy w ulubionym warzywniaku! Blake dobrze, wie jak zdrowa i pyszna jest zupa dyniowa, dlatego postanowiła własnoręcznie przygotować porcję tego przysmaku. My też biegniemy do sklepu. Oczywiście - po dynię!

Lilka Tylman

Zobacz także:

Ubierz się jak Diane Kruger!

Ubierz się jak Kate Bosworth!

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2011 17:21
może i zwyczajnie, ale Blake we wszystkim wygląda świetnie ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2011 15:53
WHRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2011 11:54
nic specjalnego, nie lubię tych butów w cętki...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2011 11:19
buty fatalne. blake ma o wiele lepsze.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2011 08:39
a mi sie podoba, zestaw na co dzień idealny:D Może zmieniłabym tylko kolor marynarki na granatowy, zeby nie było tak czarno biało;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo