15 najlepszych & najgorszych stylizacji tygodnia (Tylko POLSKIE gwiazdy!)

Redakcja ustawiła zdjęcia od najlepszego do najgorszego. Zgadzasz się z naszym werdyktem?
15 najlepszych & najgorszych stylizacji tygodnia (Tylko POLSKIE gwiazdy!)
22.10.2011

Koniec tygodnia jest świetną okazją do podsumowań. Nagromadzenie eventów w klubach i centrach handlowych jak zawsze zwabiło gwiazdy na posterunek na czerwonym dywanie. Zabłysnąć udało się tylko nielicznym!

Wybrałyśmy 15 zdjęć, które ustawiłyśmy w kolejności od najlepszego stroju do najgorszej wtopy. Kto zrobił na nas pozytywne wrażenie, a kto totalnie rozczarował? Sprawdź to!

edyta pazura

Edyta Pazura - wiosenna sukienka i fatalne ciżemki wyprowadziły ją na modowe manowce.

agata paskudzka

Agata Paskudzka - za dużo kożucha i te nieszczęsne nylony! Nie wierzymy, że błyszczące rajstopy mają jeszcze tyle fanek w świecie gwiazd i celebrytów.

małgorzata socha

Małgorzata Socha - zdecydowanie najlepsza! Świetna, delikatnie rockowa stylizacja, genialne spodnie i buty. Uwielbiamy to! 

marysia niklińska

Marysia Niklińska - drugie miejsce w naszym zestawieniu za dziewczęcuy urok i prostotę. Brawo!

lidia kopania

Lidia Kopania - super płaszcz! Skórzane wstawki to trend wylansowany w tym sezonie przez Burberry, Helmuta Langa oraz Chloe.

ramona rey

Ramona Rey - im więcej tiulu, tym lepiej! Kobaltowa sukienka, w której artystka wystąpiła na pokazie charytatywnym daje jej czwarte miejsce na naszej liście.

Candy Girl

Candy Girl - gdyby nie to, że inspiracja Dodą oraz Lady GaGą jest boleśnie wyczuwalna, pewnie piosenkarka znalazłaby się wyżej. Za stylistyczny plagiat dopiero piąte miejsce.

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska - w stylizacji na luzie też można wygladac fajnie!

izabela janachowska

Izabela Janachowska - odrobina studniówkowej elegancji dla przełamania casualowej serii.

julia pietrucha

Julia Pietrucha - aktorka otwiera grupę najnudniejszych strojów tygodnia. Stylizacja, w której pojawiła się na imprezie Ochnik jest kompletnie pozbawiona polotu i fantazji!

Beata Sadowska

Beata Sadowska - lubimy homeless chic, ale prezenterka nie dość, że na szykowną bezdomną wcale nie wyglada, to na domiar złego przesadziła w bronzerem!

agnieszka cegielska

Agnieszka Cegielska - koszmar białej torby powraca! Białym dodatkom na zimę mówimy stanowcze nie, jeśli to nie Chanel w Aspen.

Ania Wendzikowska

Ania Wendzikowska - fotograficzne flesze zdemaskowały różnicę w odcieniach turkusu. Z sukienki i kurtki powstał brzydki komplecik - prawie garsonka.

Honey

Honorata Skarbek - sztucznie wyprodukowana gwiazdka zazwyczaj nosi ciuchy z sieciówek i buty ze sklepów internetowych. Tym razem postawiła na coś bardziej mrocznego, czym zasłużyła sobie na miejsce na szarym końcu listy. To, bez dwóch zdań, najgorsza stylizacja tygodnia!

Aniqa

Aniqa - Anna Świątczak przypomina nam wielkiego, czarnego pająka. Wieje nudą, trąci kiczem. Miejsce  czwarte od końca, na obciachowym biegunie zestawienia.

Polecane wideo

Komentarze (37)
Ocena: 5 / 5
Kris (Ocena: 5) 08.09.2019 16:14
Candy Girl bardzo ładnie super
odpowiedz
jojo (Ocena: 5) 01.01.2013 19:04
Pani Agnieszka Cegielska to piękna kobieta.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2011 19:45
:( tragedia... i jeszcze zgapila kreacje od mariny luczenko, ktora ostatnio rowniez pokazala sie w takiej czarnej sukni
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2011 13:56
sukienka honoraty to projekt Sebastiana Szrajbera (Né Comme Ça)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2011 09:17
A nie słyszał tu nikt o tym, że np Kate Middelton też lansuje teraz błyszczące rajstopy?:) o nie Papilot guru mody wie wszystko najlepiej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie