Kate i Pippa lansują modę na CIELISTE RAJSTOPY (Lycra znów na topie - BĘDZIECIE NOSIĆ?)

Szał na siostry Middleton trwa! To, co noszą, od razu staje się sprzedażowym hitem.
Kate i Pippa lansują modę na CIELISTE RAJSTOPY (Lycra znów na topie - BĘDZIECIE NOSIĆ?)
18.10.2011

Do tej pory noszenie cielistych rajstop z lycry uchodziło na światowych salonach za wielkie modowe faux pas. Hollywoodzkie gwiazdy z dumą prezentowały nagie, opalone nogi, bez względu na warunki atmosferyczne oraz długość kreacji. Zasadzie tej nie poddała się Kate Middleton, która bardziej niż panujące trendy poważa... wymogi królewskiej etykiety. Bycie pod ciągłą obserwacją Pałacu Buckingham oraz sprawowanie honorów Duchess of Cambridge zobowiązuje, dlatego Kate nigdy nie pokazuje się publicznie bez dyskretnych rajstop w kolorze nude. Również jej siostra Pippa - na co dzień preferująca stonowany, biurowy styl - uwielbia tzw. nylony.

Słabość duetu Middleton do klasycznych rajstop z lekkim połyskiem zapoczątkowała prawdziwy szał na ten element garderoby. Amerykańskie i brytyjskie sklepy z bielizną zanotowały aż 65-procentowy wzrost sprzedaży lycrowych pończoch, mimo że do tej pory w jesiennym sezonie większym zainteresowaniem cieszyły się kryjące rajstopy w ciemnych odcieniach.

Jak myślicie, czy nowa moda na stałe zagości w kobiecych szafach? Nam trudno sie do niej przekonać...

Natasza Lasky

Zobacz także:

Ubierz się jak Elisabeth Olsen!

Ubierz się jak Ashlee Simpson!

Komentarze (50)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2012 00:12
Ja bardzo przepraszam, ale ten artykuł jest w końcu o cielistych rajstopach, cielistych pończochach w ogóle czy cielistych pończochach nylonowych? Pani Nataszo, mogłaby się Pani zdecydować..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2012 15:50
Ble, ohyda. Niestety jak ktoś zauważył w wielu miejscach w Polsce ciągle się to nosi. Ostatnio o zgrozo widziałem dwie dziewczyny w takich obrzydliwych cienkich rajstopkach siedzących NA PLAŻY. WTF?!?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2012 16:11
Zawsze je noszę
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2011 14:32
A mnie dobija, jak wszyscy zachwycają się jej cudowną urodą i olśniewającym stylem... Ja osobiście jakoś nie mogę się u niej dopatrzeć ani jednego, ani drugiego...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2011 15:19
ja od zawsze noszę takie rajstopy, są dyskretne i eleganckie. a co do papilota to jest żenujacy i w każdym artykule z Kate pisze o etykiecie, księciowaniu, jak by to było nie wiadomo co, redakcja ma mentalność niewolnika służącego, że musi się pozachwycać etykieta dworska czy co?!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo