Sowińska VS Krupa na pokazie Vistuli: Są do siebie PODOBNE JAK SIOSTRY! (Która ładniejsza?)

Celebrytka Kasia oraz Marta, siostra Joanny, pojawiły się na czerwonym dywanie przed wtorkowym pokazem. Zauważacie podobieństwo?
Sowińska VS Krupa na pokazie Vistuli: Są do siebie PODOBNE JAK SIOSTRY! (Która ładniejsza?)
15.09.2011

W Polsce nie trzeba wiele, by zyskać status celebryty i stać się pożądanym towarem na każdym czerwonym dywanie. Jednak wbrew pozorom bycie gwiazdą to ciężka praca i spory stres - prasa czyha na każdą wpadkę, a plotkarskie portale zacierają ręce na myśl o okazji do krytyki. By znów znaleźć się na językach wystarczy niefortunnie wypowiedziane słowo, dwuznaczne zdanie w wywiadzie, zbyt krótka spódniczka czy plotka o domniemanej ciąży. Czy Marta Krupa aby na pewno wiedziała, w co się pakuje godząc się na udział w "Tańcu z Gwiazdami"? Przypomnijmy, że niedzielny szlagier TVN-u to istna fabryka gwiazd. Parkiet w stiudio w Chrzanowie zrobił celebrytów z anonimowych tancerzy, rozkręcił karierę początkujących piosenkarek, odświeżył znajomość twarzy dawno zapomnianych aktorów. Dziś stał się trampoliną do sławy dla siostry prowadzącej "Top Model. Zostań modelką".

Pojawiając się na wtorkowym pokazie marki Vistula, zrobiła spore zamieszanie, zupełnie odwracając uwagę reporterów od innych zaproszonych celebrytek. Wzbudziła większą sensację niż brzuszek Kasi Skrzyneckiej ukryty pod chabrową sukienką oraz bywalczyni salonów - Kasia Sowińska. Oglądając zdjęcia z imprezy naszą uwagę zwróciło delikatne podobieństwo obu dziewczyn: obie młode, piękne, seksowne i... pozują jak siostry! Która podoba Wam się bardziej? 

Natasza Lasky

Zobacz także:

Ubierz się jak Alexa Chung?

Panowie na pokazie Przybylskiego - FOTO

Komentarze (47)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2011 22:59
proszę jakby ktos wiedział gdzie można kupic taką kurtkę
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2011 22:57
Jakiej firmy kurtka i buty Sowińskiej gdzie można kupić proszę o pomoc
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2011 09:16
krupa jest bez nadziejna niech sie schowa...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2011 00:22
Aha, MOGLBY MI KTOS POWIEDZIEC, BO JESTEM CIEKAWA, KIM JEST TA SOWINSKA? :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2011 00:20
Nie sa podobe...Krupa jest duzo ladniejsza, Sowinska powinna troche przytyac, jakas taka zaglodzona jest, ma wpadniete policzki, to postarza :/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo