Najobrzydliwsze kreacje polskich gwiazdek (GORZEJ BYĆ NIE MOŻE - Doda, Ziela, Skrzynka & inne)

Pewnie większość z nich wolałaby zapomnieć o tych kreacjach. MY JEDNAK PAMIĘTAMY!
Najobrzydliwsze kreacje polskich gwiazdek (GORZEJ BYĆ NIE MOŻE - Doda, Ziela, Skrzynka & inne)
10.09.2011

Każda z nas zaliczyła w życiu choć jedną wpadkę. No, może dwie. A nawet trzy. Ale gwiazdy, które dzisiaj prezentujemy, wpadły w niezliczoną ilość modowych dołków zanim w końcu wyszły na prostą i porzuciły  złe przyzwyczajenia. Przepraszamy - o zgrozo, niektóre z nich nadal popełniają te same błędy i nie chcą z tym skończyć. Czy ktoś wybawi je ze stylistycznej opresji?

Kasia Zielińska

Kasia Zielińska

Ile się tutaj dzieje! Morska sukienka, krzyżowy dekolt, wiszące kolczyki, niebieskie powieki, różowa torebunia i czarne futerko. Brakuje tylko loków i brokatu. Na szczęście, to już przeszłość i dzisiaj Kasia wygląda jak prawdziwa ikona stylu!

Ola Szwed

Ola Szwed

Biało-srebrzysta kreacja o ciężkim, asymetrycznym fasonie dodała młodziutkiej aktorce lat i kilogramów. W pakiecie z nietrafioną kreacją Ola zaprezentowała błyszczące rajstopy z lycry, pantofelki z kokardkami i biżuterię a'la ciotka klotka. I ta róża... Błagamy, NIGDY więcej!

Anna Samusionek

Anna Samusionek

Uwielbia wyglądać jak cukierek w lśniącym papierku... Od początku swojej kariery sztywno trzyma się zasady – powinno błyszczeć, płonąć albo eksplodować. Tu dodatkowo opada - kokardka pod biustem. Aniu, nawet Barbie wie, że z satyną i minidługościami nie można przesadzać!

Marysia Sadowska

Marysia Sadowska

W 2008 roku - podczas imprezy Elle Style Awards - piosenkarka założyła na siebie sukienkę w paski, uszytą z tak dużej ilości materiału, że swobodnie starczyłoby na namiot i jeszcze by zostało na apaszkę!

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Ma ciągły problem z figurą i modą. Obraziła się na profesjonalistów i z uporem maniaczki sama dobiera sobie stroje, dlatego efekt jest prawie zawsze opłakany. Tu cętki, tam błyszczy, a w talii widać wielką, plastikową uprząż...

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka

Na korytarzach TVN-u plotkowano, że stylistki "TzG" nie lubią Kasi i dlatego przebierają ją w koszmarne kreacje rodem z prowincjonalnego konkursu tańca. Nam się jednak wydaje, że nietrafione stroje na wizji to kwestia indywidualnego gustu prezenterki. Dowód? Powyżej!

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Czy to kolejna ofiara TVN-owskich stylistek? Kinga kiedyś deklarowała, że nie wybiera sama ubrań, w których występuje podczas nagrań "You Can Dance". Jednak aż trudno uwierzyć, że gwiazda o tak mocnej pozycji w ITI nie miała prawa powiedzieć "NIE" na widok stroju o pokroju tego prezentowanego na zdjęciu. Dobrze, że to już stare czasy - Kinia awansowała na fotel jurora i dostała nową stylistkę!

Doda

Doda

Dzisiaj pretenduje do miana najlepiej ubranej polskiej gwiazdy, ale jeszcze kilka lat temu wyglądała jak królowa wiejskiej remizy. Warto dodać, że w tej kreacji wystąpiła na premierze filmu "Karol- Człowiek, który został papieżem".

cichopek

Kasia Cichopek

Słodka aż do bólu, kiedyś lansowała styl na dobrą i cnotliwą. Sukienka skromnej dziewczyny z sąsiedztwa, promienny uśmiech od ucha do ucha, niepozorne "kaczuszki" na nogach - to musiało podbić serca wszystkich widzów "M jak Miłość"!

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś

Kiedyś udowodniła, że jeden „fakultet” wystarczy, aby zrobić karierę w showbiznesie. Dzisiaj stała się najlepszym przykładem na to, że z każdej małomiasteczkowej modnisi można zrobić szykowną damę. Niewygodnych zdjęć nie da się jednak usunąć z Internetu...

Komentarze (29)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2011 18:30
ZALLL FOTOMONTARZ!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2011 19:35
. Praca dodatkowa, przez Internet, od 360 zł. Poszukujemy osoby do marketingu internetowego w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu. Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym możesz zarobić. Jeśli chcesz poznać szczegóły skontaktuj się ze mną mkowal877@interia.pl Tel. 798744970 2. Praca Dodatkowa w domu od 415 zł
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2011 12:57
nie wiem komu chce sie 15 razy klikac i czekać az strona sie załaduje,zainwestujcie w informatyka :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2011 23:24
Każdemu sie zdarza. Nikt nie jest nieomylny. Wy też pewnie nie raz wyszłyście na ulicę w beznadziejnej "kreacji" i do tej pory o tym nie wiecie, bo po prostu was nikt nie fotografuje na każdym kroku i nie miesza z błotem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2011 20:52
Ktoś tu chyba nie rozumie słowa "żal"... :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo