Ubierz się jak Alexa Chung!

Alexa odbiega swoim wizerunkiem od plastikowych piękności Hollywood. I dlatego ją uwielbiamy!
Ubierz się jak Alexa Chung!
12.09.2011

Chung - w Polsce znana przede wszystkim z programu „Czary-mary Goka” - od dawna zdaje się hołdować stylowi a’ la bogata kloszardka. Udawanie bezdomnej to jednak prawdziwa sztuka! Nie wystarczą za duże swetry, dziurawe spodnie i koszule rodem z babcinej szafy. Wprost niezbędne są ekskluzywne dodatki, wśród których najbardziej pożądanym jest luksusowa torebka z logo znanego projektanta.

Ostatnia stylizacja Alexy, w której modelka pokazała się na jednym z eventów w Sydney, powaliła nas na kolana. Jest prosto, grzecznie i bardzo vintage. Panna Chung postawiła na nieśmiertelny duet czerni i bieli okraszony drapieżną porcją elektryzującej czerwieni. Mimo że całość wygląda niechlujnie, wszystko tu jest na swoim miejscu. Za to właśnie kochamy Alexę - potrafi być perfekcyjnie niepoprawna, a przy tym bardzo szykowna!

Lilka Tylman

Zobacz także:

Ubierz się jak Katy Perry!

Ubierz się jak Rachel Bilson!

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2011 19:32
ona jest taka hmm nudna. jakas taka beznamiętna. nigdy jej nie lubiłam, nie mogę sie przekonac do niej. za to agnes- ta to ma charakter, styl, fryzure! z nia miłoby sie rozmawiało ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2011 21:19
milo, ze nikt Cie nie zjechal, tylko podal tytul szukanej piosenki. Ja nie wiedzialam o jaką piosenkę chodzi, pokazalam siostrom one tez nie wiedzialy. Ciesze się, że ktoś jednak Ci pomogl. Pozdrawiam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2011 20:48
Alexa Chung i Agyness Deyn - moje ulubione modelki. Kocham ich styl:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2011 15:51
dla mnie ona jest ucieleśnieniem mojego idealnego stylu, wszystko mi się w niej podoba i ZAWSZE wg mnie wygląda zjawiskowo, jedyne ale mam do jej nieco kościstych nóg
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2011 12:02
a fuuuuuuuuuuuuuuuuj
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo