Ubierz się jak Katy Perry!

Pozornie grzeczny zestaw z seksownym pazurem. Idealnie pasuje do ekscentrycznej artystki!
Ubierz się jak Katy Perry!
05.09.2011

Katy Perry jest jednym z największych odkryć muzycznych ostatnich lat. Jednak zanim Katy Perry stała się słynna dzięki hitowi o całowaniu dziewczyny, przez wiele lat tworzyła piosenki… religijne. Ta wyzwolona 25-latka jest córką pastora i dorastała, słuchając muzyki gospel, a przy okazji sama śpiewała w kościele. Pierwszy album Katy Perry ukazał się przed dziewięcioma laty – i był to krążek chrześcijański, wydany przez niezależną wytwórnię płytową. Katy Perry śpiewała wtedy jeszcze jako Katy Hudson, bo tak naprawdę się nazywa. A ponieważ jej prawdziwe imię i nazwisko brzmi bardzo podobnie jak popularnej aktorki (Kate Hudson), artystka postanowiła przyjąć nazwisko panieńskie swojej mamy jako pseudonim artystyczny.

My jednak uwielbiamy nie tylko piosenki Katy, ale również jej styl - nieposkromiony i niczym nieograniczony. Piosenkarka kocha szokować strojem i niejednokrotnie już zaskoczyła swoich fanów awangardowym dodatkiem czy kusym fasonem, wciąż balansując pomiędzy pensjonarskim wyglądem grzecznej uczennicy a lookiem wampa z Placu Pigalle.

Ostatnio Katy skusiła się na elegancką stylizację, która jest miksem trendów z pierwszej połowy XX wieku. Ukoronowaniem zestawu składającego się z transparentno-żółtej koszuli i ołówkowej spódnicy są różowe fale ułożone na lata 20. Bosko!

Natasza Lasky

Zobacz także:

Ubierz się jak Nicole Richie!

Ubierz się jak Sandra Bullock!

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2011 12:53
A była taka śliczna..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2011 22:09
wyglada jak stara torba, stylista ja skrzywdzil :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2011 19:13
śliczne buty! w Łdz są bardzo podobne w Bershka tylko taniej ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2011 18:24
Nie powinna farbować włosów, lepiej wyglądała w ciemnych:) Jeśli chodzi o ubiór, nie przeciętny. Podoba mi się ta spódnica :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2011 17:19
u mnie kobiety po 80 roku życia tak farbują wlosyy że nie wiadomo co to ;/ ale ona se może...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie