Ubierz się jak Diane Kruger!

Ma za sobą przeszłość baletnicy, karierę modelki i aktorki. Naszym zdaniem z powodzeniem mogłaby także stylizować dla Vogue'a!
Ubierz się jak Diane Kruger!
15.08.2011

Dla roli Heleny w Troi przytyła 7 kilogramów. Na potrzeby filmu Frankie spędziła 3 tygodnie w szpitalu dla psychicznie chorych. Nauczyła się rosyjskiego, by stworzyć lepszą kreację w Brygadzie tygrysa. O nie, Diane Kruger, nie boi się najtrudniejszych wyzwań! 

Świetnie radzi sobie nie tylko przed kamerą, ale także na czerwonym dywanie. Jej zamiłowanie do najlepszych marek i stylowych dodatków dostrzegły wielkie domy mody, obsadzając ją w swoich kampaniach reklamowych. Diane była twarzą między innymi perfum Calvina Kleina i torebek Louis Vuitton.

U nas już po raz kolejny w świetniej stylizacji. Pozwoliłyśmy odrobinę skierować ją na tory jesiennych trendów, proponując Wam srebrne dodatki. Jak oceniacie efekt?

Lilka Tylman

Zobacz także:

Ubierz się jak Elle Macpherson!

Ubierz się jak Pippa Middleton!

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2011 14:51
hej, czy w złotych tarasach jest topshop?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2011 13:02
spódnicę bandażową można kupić w new yorkerze za 40 zł, po co wydawać aż 100
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2011 10:00
Weszłam zobaczyć tylko ze względu na szminkę, ale nie ma podanej ceny :( właśnie takiego koloru szukam... ktoś widział jakiś ładny tego typu odcień w przystępnej cenie? :))
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie