Ubierz się jak Katie Holmes!

Wrodzony wdzięk, sarnie oczy, subtelność i talent stały się jej przepustką do Hollywood. Związek z topowym aktorem umocnił jej pozycję, a narodziny dziecka skupiły na niej uwagę całego świata.
Ubierz się jak Katie Holmes!
08.08.2011

W przeciwieństwie do większości hollywoodzkich ślicznotek jest wysoka (ma 175 cm wzrostu) i nie potrzebowała utleniać ani przedłużać włosów, czy powiększać piersi, aby zrobić karierę. Jej talent został dostrzeżony bardzo wcześnie, na przesłuchaniu do niskobudżetowego filmu Burza Lodowa, w którym zagrała u boku Sigourney Weaver, przecierając sobie ścieżkę do Jeziora Marzeń - kultowego serialu przełomu wieków.

Niedługo po zakończeniu zdjęć do ostatnich odcinków zaczęła otrzymaywać lawinowo propozycje aktorskie, ale żadna z nich nie wywołała takiego zamierzania jak propozycja małżeństwa, którą w 2005 roku złożył jej Tom Cruise. Rok później na świat przyszła Suri, uchodząca do dziś za najbardziej rozpieszczone dziecko showbiznesu. Wychowywana w scjentologicznym duchu dziewczynka dorasta wyłącznie w otoczeniu dorosłych i nie jest ograniczana żadnymi zakazami.

Ulubiona rozrywka mamy i córki? Zakupy! Panie uwielbiają spędzać weekendy w Paryżu, gdzie pod czujnym okiem ochroniarza plądrują butiki Diora, Chanel, Armaniego. Efekty zamiłowania do mody widać na każdym kroku. U nas Katie w królewskiech barwach złota i czerwieni. Pięknie!

Natasza Lasky

Zobacz także:

OSCAROWE KREACJE GWIAZD - oceń i porównaj!

Ubierz się jak Elle Macpherson!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie