Małe biusty gwiazd (Kate Moss, Rihanna, Cameron Diaz, J. Lo pokazują miseczkę A na plaży)

Przed Wami 12 pięknych i sławnych posiadaczek małego biustu!
Małe biusty gwiazd (Kate Moss, Rihanna, Cameron Diaz, J. Lo pokazują miseczkę A na plaży)
31.01.2012

Mimo że to duże piersi uchodzą za symbol seksu I wzbudzają zachwyt facetów, miseczka A czy B też może być piękna, bo ważniejszy od rozmiaru biustu jest jego kształt i sprężystość. Doskonale wiedzą o tym hollywoodzkie gwiazdy (tak – w Fabryce Snów istnieją jeszcze małe, naturalne piersi!), które z dumą prezentują swoje niewielkie, ale jakże czarujące dekolty!

Każda ze słynnych posiadaczek mini biuściku z całą pewnością mogłaby pozwolić sobie na jego powiększenie, ale na szczęście już dawno wyszły z mody sztuczne, nadmuchane silikonem piersi wielkości dojrzałych melonów, a ich miejsce zajęły naturalnych rozmiarów miseczki. W rezultacie na najmodniejszych plażach Meksyku i Los Angeles możemy podziwiać prawdziwe biusty zgrabnych, szczupłych, a przede wszystkim pewnych siebie gwiazd – od Rihanny i Jennifer Lopez, przez Kate Hudson i Katie Holmes, aż po Evę Longorię i Alessandrę Ambrosio!

rihanna

Rihanna

jennifer lopez

Jennifer Lopez

cameron diaz

Cameron Diaz

Eva Longoria

Eva Longoria

Julia Roberts

Julia Roberts

katie holmes

Katie Holmes

Keira Knightley

Keira Knightley

Rachel Bilson

Rachel Bilson

nicole richie

Nicole Richie

Kate Moss

Kate Moss

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Kate Bosworth

Kate Bosworth

kate hudson

Kate Hudson

Polecane wideo

Komentarze (388)
Ocena: 5 / 5
Elo (Ocena: 5) 04.06.2018 13:15
Obrazacie tutaj koboety z malym biustem ze to nie jest kobieta albo facet ma wiekszd. Dziekujcie bogu za to jak was obdarzyl bo to jest na prawde mega problem dla takich kobiet a mimo to nimi sa!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.06.2013 12:10
a gdzie przepraszam bardzo jest MILA KUNIS, AUDREY TAUTOU, SHAKIRA, CHARLIZE THERON, ROSAMUND PIKE, ISLA FISHER??
odpowiedz
Rabczewska (Ocena: 5) 10.02.2013 14:11
Hudson ma piegi a nie piersi. Taki ładny chłopczyk. Ja jestem piękna i mam piękny naturalny boiust i usta tak jak Joanna Krupa. Reszta to larwy szczutczne. Pozdro wieśniaki.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2012 19:54
a ze na teledykach filmach mają inne ciała? Każda kobieta zmienia się raz na jakiś czas także wygląd piersi. Poza tym obraz można podrasować. Można wyeksponować ubraniem i bielizną. Optycznie można uzyskać i rozmiar większy biust ale trzeba dobrze dobierać bieliznę i zbierać biust do miseczek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2012 19:50
żadna z tych pań nie ma biustu który na ogół zwie się A. Poza tym taka rozmiarówka nie istnieje. biust A może być większy od C wszystko zależy od obwodu. ponadto zwróćcie uwagę ze te panie maja różne modele staników (góra bikini). Inaczej układa się biust w miękkim czasem nawet spłaszczającym inaczej jeśli ładnie pozbiera się do usztywnianego stanika jaki jest przyjacielem małych piersi i nie musi być to push up. Co do dziewczyny mówiąca ze one są ponad przecietną... a zwykłe dziewczyny nie. Cóż jak dla mnie Kate moss to dość zniszczona kobieta. A co do kobiet obrażających inne bo mają /GORSZY/ biust. Z psychologicznego punktu widzenia tak zachowują się osoby które same maja ze sobą jakiś problem i muszą wyżyć się na innych słabszych na taki które czymś się przejmują. Fajnie dopiec przecież i poprawić sobie samopoczucie cudzym kosztem. Odreagowywać można różne rzeczy nie tylko wygląd. Pozdrawiam wszystkie kobiety które śą kobiece i nie mają potrzeby wyładowywać się na innych
odpowiedz

Polecane dla Ciebie