Najlepiej ubrane gwiazdy tygodnia (Której należy się tytuł królowej stylu?)

10 hollywoodzkich piękności, 10 oszałamiających kreacji. Wybierz najlepszą z najlepszych!
Najlepiej ubrane gwiazdy tygodnia (Której należy się tytuł królowej stylu?)
16.07.2011

W lipcu wiele się dzieje na czerwonym dywanie! W ostatnim tygodniu hollywoodzkie salony wprost zalała fala zapierających dech w  piersiach kreacji, niebotycznych obcasów i obłędnie drogiej biżuterii. My postanowiłyśmy wybrać najlepsze wieczorowe stylizacje gwiazd i poddać je Waszej ocenie. Kto wypadł najlepiej?

styl gwiazd

Zoe Saldana

styl gwiazd

Cameron Diaz

styl gwiazd

Emma Watson

styl gwiazd

Sarah Jessica Parker

styl gwiazd

Blake Lively

styl gwiazd

Eva Longoria

christina aguilera

Christina Aguilera

styl gwiazd

Jennifer Lopez

styl gwiazd

Nicole Kidman

styl gwiazd

Alexa Chung

Polecane wideo

Komentarze (87)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2012 12:47
yOT8n9 naddmpfkevqr
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2012 02:39
rosierose93 pisze:Well, this has nothing at all to do with Skin and Body, but it's most pbaborly because in the dark you're not sure at all of what could be there, the possibilities are endless. But, in the daylight, you can see everything and you know most of the time exactly what's going on right there.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2011 21:36
Beznadzieja Cameron Diaz Beznadzieja Emma Watson Beznadzieja Sarah Jessica Parker Podoba mi się Blake Lively Podoba mi się Eva Longoria Podoba mi się Christina Aguilera Podoba mi się Jennifer Lopez Podoba mi się Nicole Kidman Beznadzieja Alexa Chung Podoba mi się Zoe Saldana
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2011 21:45
eva longotria, nicole kidman
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2011 03:25
Nicole Kidman zawsze zachwyca swoją klasą i elegancją, to jest kobieta na którą można postawić w ciemno niezależenie od danej okazji - oczywistym jest, że będzie genialna. Dla mnie jednak w tym zestawieniu króluje Zoe Saldana - przepiękna sukienka. Nieźle wygląda również Sarah Jessica Parker, ale ona ma faktycznie nietuzinkową umiejętność eksperymentowania z modą i prawie zawsze trafia : >. Co do JLo - dla mnie ona kompletnie nie potrafi się ubrać, wybiera kiczowate kroje, które konkretnie podkreślają to, że jest nieproporcjonalną gruchą, zamiast podkreślać wcięcie w talii czy naprawdę fajne piersi. Watson za mocny makijaż, wyglądasz jak pajac, uwaga.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie