Ubierz się jak Alessandra Ambrosio!

Niezobowiązująca stylizacja idealna na letni, festiwalowy weekend - skopiuj ją!
Ubierz się jak Alessandra Ambrosio!
27.06.2011

Mało kto wie, że brazylijska topmodelka Alessandra Ambrosio ma polsko-włoskie korzenie i każde wolne lato stara się spędzać w Europie, którą szczerze uwielbia. Na co dzień piękna ambasadorka Victoria's Secret lata między Nowym Jorkiem i Los Angeles, gdzie pracuje dla największych modowych gigantów - od sieciowej marki Next zaczynając, a na luksusowym Emporio Armani kończąc.

O karierze na wybiegu mała Alessandra marzyła od najmłodszych lat. Już jako 10-latka zapisała się do amatorskiej szkoły modelek w rodzinnej miejscowości Erexim, a pięć lat później wystartowała w prestiżowym konkusie "The Look Of The Year", organizowanym pod patronatem międzynarodowej agencji Elite. Wprawdzie Alessandra nie wygrała pierwszego miejsca, ale jej zmysłowa uroda przyciągnęła uwagę scoutów z Rio de Janeiro, którzy zaproponowali jej kontrakt na wyłączność. Jeszcze jako nastolatka Alessandra trafiła na okładkę brazylijskiego wydania "Elle", a firma Guess zaproponowała jej intratny udział w kampanii reklamowej jesiennej kolekcji na sezon 2000/2001.

Później mogło być tylko lepiej - młodziutka Ambrosio pracowała dla Revlon i Victoria's Secret, a w 2008 roku trafiła na 2. miejsce sporządzonego przez AskMen.com rankingu najbardziej pożądanych kobiet świata. Dzisiaj Alessandra nie pracuje już tak intensywnie jak kilka lat temu, bo odkąd została mamą Anji Louise chce jak najwięcej czasu spędzać z rodziną i ukochanym - biznesmenem Jamie Mazur.

My Alessandrę uwielbiamy nie tylko za zniewalający uśmiech i nogi sięgające samego nieba, ale również świetny styl. Ostatnio Brazylijka była widziana na koncercie, gdzie zaprezentowała się w iście festiwalowej stylizacji. Brawa!

Lilka Tylman

Zobacz także:

Ubierz się jak Cameron Diaz!

Ubierz się jak Olivia Wilde!

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2011 13:56
IDmGYW zoxppaujatfg
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 11:00
MOtlmz woidhwajlnph
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2011 22:10
A rolilng stone is worth two in the bush, thanks to this article.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 21:17
sKxRaJ kofmobpcdrvr
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 19:13
OOig8H vwkjyzymzqni
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo