Tęczowe stylizacje gwiazd: Zobacz 5 najlepszych strojów celebrytek z minionego tygodnia!

W minionym tygodniu na imprezach królował kolor! Zobacz najlepsze stylizacje z otwarcia butiku Paprocki&Brzozowski oraz rozdania nagród Glamour!
Tęczowe stylizacje gwiazd: Zobacz 5 najlepszych strojów celebrytek z minionego tygodnia!
29.05.2011

5 topowych gwiazd, 5 świetnych stylizacji, masa kolorów!

Zobacz, w czym na imprezach minionego tygodnia pojawiły się panie z pierwszych stron gazet i która wyglądała najlepiej!

brodka

Monika Brodka na imprezach pojawia się rzadko, ale zawsze robi wielke wejście. Czy ona dysponuje barometrem trendów? Chyba tak! Limonkowe buty i cekinowa sukienka robią wrażenie!

doda

Doda to już niekwestionowana królowa nie tylko polskiej sceny muzycznej, ale i modowej. Jej stylizacje są coraz lepsze. Na imprezie magazynu Glamour, podczas której odebrała statuetkę Kobieta Roku, prezentowała się rewelacyjnie!

cielecka

Magda Cielecka zrównoważyła wzorzysty, multikolorowy dół stroju, pierzastymi rękawami czarnej bluzki. Efekt? Znakomity strój, na żywo wyglądający jeszcze lepiej niż na zdjęciu!

popielewicz

Agnieszka Popielewicz zawirowała na czerwonym dywanie w fantastycznej, falbaniastej kreacji w odcieniu fuksji. Zwróccie uwagę także na zjawiskowe szpilki nude. Bosko!

żmuda

Marta Żmuda Trzebiatowska ostatnio często nosi maxi sukienki. Trzeba przyznać, że wygląda w nich doskonale! Tym razem postawiła na kobalt i efektowne kolczyki. Super!

Komentarze (32)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2011 20:06
Panie piekne. Stylizacje Dody i Trzebiatowskiej mogą się podobać ;) Brodkę trzeba pojąc, Popielewicz zrozumieć, a Cielecką.. tym razem nie ujmować w tym rankingu ;) Stwierdzam, że trendy idą w stronę cyrkową ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2011 18:01
Moim zdaniem Trzebiatowska była najlepsza:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2011 13:17
Szpilki Popielewicz nie są zjawiskowe. Są zwyczajne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2011 00:37
Jedynie Żmuda Trzebiatowska wygląda fajnie. W reszcie tych kreacji bym się nie pokazała.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.05.2011 23:08
Magda Cielecka Wygląda jak by kupiła kawałek materiału na metry w Ikei. Agnieszka Popielewicz jak by była w koszulce do spania...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo