Ubierz się jak Pippa Middleton!

Królewski styl siostry Kate Middleton chcą naśladować kobiety z całego świata! Nic dziwnego - prostota i elegancja są zawsze na czasie!
Ubierz się jak Pippa Middleton!
23.05.2011

Siostry Middleton od kilku tygodni należą do grona najgorętszych kobiet w Wielkiej Brytanii! O ile jednak żona księcia Williama, Kate, zdążyła się już przyzwyczaić do wzmożonego zainteresowania ze strony paparazzi, jej młodsza siostra Pippa zdawała się być początkowo onieśmielona blaskiem reflektorów zwróconych wprost na jej twarz. To zakłopotanie nie trwało jednak długo, a panna Middleton wspaniale odnalazła się w roli gwiazdy!

Jako pupilka mediów, Pippa nie może sobie pozwolić na żadną gafę, dlatego zawsze zachowuje klasę i z uwagą dobiera stroje. Mimo że nie należy do rodziny królewskiej, stosuje się do sztywnych zasad arystokratycznego dress codu, a na głębokie dekolty i mini długości pozwala sobie tylko na plaży!

Ostatnio świat obiegły zdjęcia Pippy z podróży po Hiszpanii. Siostra Duchess of Cambridge pojawiła się na lotnisku Barajas w Madrycie w towarzystwie swojego byłego chłopaka - George'a Percy'ego, syna księcia Northumberland i multimilionera. Złośliwi twierdzą, że Pippa chce rzucić obecnego faceta i wrócić do Percy'ego, który ma zdecydowanie większe konto niż finansista Alex Loudon'a, z którym Pippa jest związana od kilku lat.

My jednak nie będziemy się zajmować ploteczkami z brytyjskiego światka pięknych i bogatych, a stylem uroczej Pippy, która jest zagorzałą fanką prostych fasonów i zachowawczych kolorów. Naszym zdaniem trochę wieje nudą, jednak czego się nie robi dla utrzymania wysokich notowań w wyższych sferach?

Lilka Tylman

Zobacz także:

Ubierz się jak Rihanna!

Ubierz się jak Elle Macpherson!

Komentarze (45)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2011 10:17
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.05.2011 09:45
Pipa..niieeee.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2011 11:08
Torebke ma o niebo ładniejszą niz ta w propozycjach.. no ale nie kazdego stac nawet na taka za 300zł. ogolnie ubiera sie bardzo ładnie ale co jest fajnego w kopii...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2011 16:57
Nie chce się ubierać jak PIPA....
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2011 13:18
No i niby po co miałabym się ubierać jak ona? Kopiować jej marny styl:/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo