Wpadka Grażyny Wolszczak

Na dwóch imprezach z rzędu pojawiła się w tej samej sukience. Za dużo tych bankietów, a sezon na imprezy dopiero się zaczyna...
Wpadka Grażyny Wolszczak
04.09.2008

Ciężkie jest życie gwiazdy, w kółko tylko bankiety, promocje, imprezy... Panowie mają łatwo, wystarczą dwa, góra trzy garnitury, panie muszą za każdym razem pojawić się w innej kreacji.

Tym razem wpadka przydarzyła się Grażynie Wolszczak, aktorce znanej z bywania na wszelkich imprezach, rautach, bankietach, promocjach. Gwiazda zaczęła tydzień od poniedziałkowej prezentacji jesiennej ramówki Polsatu. Ostatnie pomruki lata i pierwsze powiewy jesieni skłoniły ją, by pójść bardzo słusznie w stronę modnych fioletów. Do rozłożystej, krótkiej sukienki dobrała mocne, białe rajstopy i czarne pantofelki. Całość należy poprawnie ocenić na czwórkę, bez rewelacji i błędów.

Zaledwie dzień później, we wtorek, aktorka zjawiła się na prezentacji nowych perfum Calvin Klein. Imprezę uświetniły gwiazdy pokroju Kasi Klich, Miśka Koterskiego. Premierę poprowadził Rafał Cieszyński. Pani Grażynie zabrakło inwencji, zmieniła tylko rajstopy i ruszyła na kolejny raut.

Trochę to wszystko nieświeże. Kilka godzin na imprezie w gorącej atmosferze, parę godzin snu i znów w tych samych ciuchach na imprezę? Tu nawet nie chodzi o wpadkę modową, choć ta jest spora, bardziej chodzi o higienę.

Polecane wideo

Komentarze (183)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2009 16:42
Już nie mają się do czego doczepiać :/ jak dla mnie by mogła nawet we worku chodzić przez rok :P:P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2009 20:22
[quote="Gosc"]a co? musi miec za kazdym razem inna sukienke? bezsens. te pieniadze mozna przeznaczyc np. na biedne dzieci..[/quote] ale ona sie raczej spocila na tej inprezie polsatu apo tem jeszcze ma nastepnego dnia w tej samej?? fujjjjjjjjj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2009 16:37
2 dni po kolei? Ma tyle sukienek to mogła założyć starą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.12.2008 23:33
a co? musi miec za kazdym razem inna sukienke? bezsens. te pieniadze mozna przeznaczyc np. na biedne dzieci..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2008 18:35
tak, to straszne ;( mi tez sie zdarza hah;d
odpowiedz

Polecane dla Ciebie