Emma Watson obwołana NAJLEPIEJ UBRANĄ KOBIETĄ ŚWIATA! (Metamorfozy)

Ma zaledwie 21 lat, a jej majątek szacowany jest na około 30 mln dolarów. Zobacz, jak z brzydkiego kaczątka przeistoczyła się w pięknego łabędzia z plakatów Burberry!
Emma Watson obwołana NAJLEPIEJ UBRANĄ KOBIETĄ ŚWIATA! (Metamorfozy)
05.05.2011

O Emmie Watson świat usłyszał po raz pierwszy równo 10 lat temu, kiedy to wygrała casting do roli Harmiony Granger w ekranizacji bestsellerowej powieści J.K. Rowling. Wówczas nieśmiała, zafascynowana aktorstwem jedenastolatka wkroczyła na czerwone dywany. Popularność na nią i jej kolegów z planu spłynęła z dnia na dzień. Media zastanawiały się, jak nagła sława odbije się na psychice dziecka.

Błysk fleszy nie przewrócił jej jednak w głowie, a obawy okazały się nieuzasadnione. Zawsze uśmiechnięta, promienna Emma stała się wymarzoną ambasadorką najmłodszych gwiazd w świecie dorosłych aktorów, którzy docenili jej umiejętności mianując ją w wieku 13 lat jurorką w konkursie First Light Film Award.

Po pierwszej części przygód Harrego Pottera przyszedł czas na kolejne. Watson wystapiła w sumie w siedmiu ekranizacjach powieści, pomnażając swój majątek do gigantycznych rozmiarów. Dziś media szacują, że 21-latka posiada około 30 mln dolarów.

Emma Watson

W sierpniu 2010 roku Emma poddała się dość drastycznej zmianie wizerunku. Nowa fryzurka (tzw. pixie) była efektem jej współpracy z marką Burberry oraz stanowiła realizację wieloletnich marzeń panny Watson. Jako pierwsi o przemianie dowiedzieli się obserwujący ją na Twitterze fani. Aktorka wrzuciła także zdjęcie na Facebooka. Potem wieść rozeszła w szalonym tempie, inspirując młode wielbicielki gwiazdy do wizyty u fryzjera. Cięcie, dotychczas zwane "na Winonę Ryder" stało się znakiem rozpoznawczym Emmy oraz jej przepustką na okładki kolorowych magazynów. Eksperci jednogłośnie obwołali ją kolejną ikoną i z rozkoszą zaczęli przyznawać gwieździe filmów o czarodzieju rozliczne tytuły.

Magazyn Glamour właśnie ogłosił ją najlepiej ubraną kobietą świata. W rankingu pisma wyprzedziła Cheryl Cole oraz Kristen Stewart. Gratulujemy!

 

Emma Watson

Przełomowym momentem na drodze do własnego stylu był dla Emmy udział w kampanii reklamowej Burberry. Kultowa brytyjska marka zaproponowała jej współpracę wiosną 2009 roku. Nastolatka z powodzeniem przeistoczyła się z aktorki w modelkę.

Już od dłuższego czasu podziwialiśmy urodę Emmy – powiedział przedstawiciel Burberry w trakcie inauguracji nowej kolekcji. - Wyboru dokonaliśmy jednogłośnie. Dzięki klasycznej urodzie, uroczemu uśmiechowi i inteligencji nowoczesnej kobiety Emma ucieleśnia idee naszej firmy.

Polecane wideo

Komentarze (53)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2011 12:22
wyrobiła się :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.05.2011 14:36
jest swietna!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2011 22:13
jest piekna!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2011 15:19
tak rozpisujecie sie o tym ze ubiera sie dzieki kasie. nie przesadzajcie. oceniami jej styl umiejetnosc dopasowania ciuszkow a nie ich cene. zobaczcie same ile celebrytek nie potrafi sie ubrac. moim zdaniem ona przedstawia wielka klase ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2011 14:53
ładne ma nogi :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie