Żmuda-Trzebiatowska stawia na kratkę

Podczas prezentacji najnowszej kolekcji Cottonfield, którego jest twarzą, jak zwykle uśmiech miała przyklejony do twarzy.
Żmuda-Trzebiatowska stawia na kratkę
31.08.2008

Z Martą Żmudą-Trzebiatowską jest kłopot - młoda, ładna, ale w niej samej jest coś sztucznego - nieschodzący non stop z twarzy uśmiech, ten sam wyraz buzi w każdej scenie serialu czy filmu. Dlatego, mimo sympatii, jaką wzbudza, brakuje jej jakiegoś pazura, drobnej skazy na idealnym wizerunku.

Aktorka szybko zdobyła popularność, dzięki graniu w produkcjach z wielką miłością w tle. Jej twarz wykorzystała firma Cottonfield, do firmowania swoich kolekcji. Marta, podczas prezentacji ubrań na sezon jesień/zima, zaprezentowała się w modnej sukience do kolan, w kratkę. Krój bardzo prosty, bez dekoltu, z wywiniętym kołnierzem u góry. Na zdjęciach widać, że Żmudzie-Trzebiatowskiej brakuje torebki, ręce musi chować w kieszeniach, wygląda to nieelegancko.

Delikatny makijaż i retro fryzura z kokiem podkreślają miłe dla oka rysy twarzy gwiazdki. Marta powinna urozmaicić strój dodatkami, całość jest zbyt jednostajna. Przydałaby się jakaś drobna biżuteria, konieczna też jest torebka do ręki, aby uniknąć tych nieszczęsnych kieszeni. Można też pomyśleć nad dobraniem bardziej charakterystycznych butów.

Na tym ciastku z kremem brakuje wisienki albo chociaż posypki...

Polecane wideo

Komentarze (92)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2009 16:12
ładna, sypatyczna, skromna, nareszcie w polskim showbiznesie jest ktoś TAKI xD ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2008 23:49
piękna, zgrabna i sexiii
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2008 20:17
ponoc ma anoreksje...szkoda dziewczyny.. bo super z niej babka:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2008 18:47
właśnie że nie to media robią z ludzi durniów i przedstawiają gwiazdy w całkiem innym świetle
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2008 14:33
taka oh ah co to nie ona
odpowiedz

Polecane dla Ciebie