Oskary Fashion, impreza TVN Style: Pięć najlepiej ubranych kobiet! Zobacz i oceń!

Naszym zdaniem najlepiej wypadła Doda! Ale zanim ocenicie, same to zobaczcie!
Oskary Fashion, impreza TVN Style: Pięć najlepiej ubranych kobiet! Zobacz i oceń!
30.03.2011

Początek tygodnia to w stolicy często przedłużenie imprezowego weekendu. Także miniony poniedziałek upłynął pod znakiem eventów z udziałem gwiazd. Na gali magazynu Fashion pojawiły się celebytki związane mniej lub bardziej ze światem mody. Na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style obecna była większość prowadzących najchętniej oglądane programy, które już od kilku sezonów nie schodzą z anteny.

My spośród grona kilkudziesięciu celebytrek, wyłoniłyśmy pięć, które ubrały się najlepiej. Oto i one!

kwaśniewska

Miejsce 5. Jolanta Kwaśniewska

Co prawda o wieku dam dyskutować nie wypada i Jolanta Kwaśniewska zgromiłaby nas niewątpliwie w swojej Lekcji stylu, ale jak na 55-latkę prezentuje się doskonale. Zadbana, elegancka, dobrze ubrana, wyglądała lepiej niż większość pań tworzących stację emitującą co niedzielę jej autorski program. Biała kreacja dodawała prezydentowej świeżości, a miodowa apaszka… sprytnie ukrywała zmarszczki na szyi.

lesz

Miejsce 4. Natalia Lesz

Minus za makijaż – zbyt demoniczny, za bardzo estradowy, przytłaczający delikatną twarz Natalii. Plus za sukienkę eksponującą jej fantastycznie wyrzeźbione nogi oraz seksownie odsłaniającą plecy. Brawa także za buty. Wokalistka słynie z miłości do wyrazistych (i drogich) szpilek, a te to kolejny strzał w dziesiątkę!

horodyńska

Miejsce 3. Joanna Horodyńska

Długości maxi trzeba umieć nosić, a Joasia udowodniła, że jest w tym mistrzynią. W pięknej, biało-beżowej kreacji z długaśnym rozcięciem prezentowała się posągowo! Uwagę przyciągały także błękitne paznokcie. Czyżbyśmy miały przed sobą manicurowy trend na tegoroczne lato?

przetakiewicz

Miejsce 2. Joanna Przetakiewicz

Zjawiskowa partnerka Jana Kulczyka i prężnie rozwijająca się w modowej branży bizneswoman, będąca chodzącą reklamą swojej marki – LaMania, zachwyciła nas niewymuszoną elegancją i niebanalnymi dodatkami.

doda

Miejsce 1. Doda

Jedyna polska gwiazda z prawdziwego zdarzenia! Po raz kolejny zostawiła wszystkich w modowym tyle i pokazała się od najlepszej strony – w małej białej, oranżowej marynarce oraz na ultra wysokich platformach. Boska!

Polecane wideo

Komentarze (21)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.05.2011 22:27
Cała Gala Oskarów Fashion była świetnie zorganizowana, przemyślana. Werdykt jury odnosnie najlepiej ubranej p. Dody też |(jak widać po komentarzach) został idealnie trafiony! Z utęsknieniem czekam na takie wydarzenie w przyszłym roku. Organizatorzy: chapeau bas!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2011 00:15
Doda jesteś najlepsza:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2011 16:09
doda
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2011 12:52
jakiej firmy jest sukienka Dody ???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2011 22:45
najgorzej Lesz wogóle mi się nie podoba
odpowiedz

Polecane dla Ciebie