Polskie gwiazdy – 10 NAJWIĘKSZYCH METAMORFOZ – Żmuda-Trzebiatowska, Chylińska, Doda i inne! (wczoraj i dziś)

Zobacz 10 najbardziej spektakularnych metamorfoz ostatnich lat! Polskie celebrytki wielokrotnie nas zaskakiwały!
Polskie gwiazdy – 10 NAJWIĘKSZYCH METAMORFOZ – Żmuda-Trzebiatowska, Chylińska, Doda i inne! (wczoraj i dziś)
21.02.2011

Zobacz 10 gwiazd, które naszym zdaniem przeszły największą przemianę w ciągu kilku ostatnich lat! Niektóre tylko wymieniły garderobę, inne zaszalały u fryzjera skrajnie zmieniając image, kilka... przesadziło z botoksem.

O kim mowa?

Przekonajmy się!

3...,2...,1... START!

matamorfozy gwiazd

Miejsce 10. Dorotka Gardias

Urocza pogodynka z TVN-u zaczynała od konkursów piękności. Miała wówczas długie, kruczoczarne włosy. Później, tuż po rozpoczęciu pracy dla ogólnopolskiej stacji telewizyjnej, nieco je skróciła. Następnie, za namową stylistów, zdecydowała się na radykalną przemianę. W ultra krótkiej fryzurce prezentuje się znakomicie!

 

stare zdjęcia gwiazd

Miejsce 9. Edyta Górniak

W przypadku Edyty Górniak, gdy mowa o metamorfozie, chodzi głównie o twarz. Odkąd pojawiła się w "Tańcu z Gwiazdami" media spekulują, co się stało?

jak gwiazdy wyglądały zanim zrobiły karierę

Miejsce 8. Natalia Kukulska

Natalia skupiła się przede wszystkim na włosach - zaczynała od długich, ciemnych loków, później były dość drastyczne cięcia asymetryczne, teraz nadeszła era fryzjerskiej blond-stabilizacji.

największe metamorfozy

Miejsce 7. Edyta Herbuś

Dzisiejsza Edyta nie jest już tylko tancereczką z popularnego show. Odkąd związała się z Mariuszem Trelińskim, nabrała klasy i zmieniła styl. W 2011 wkroczyła jako kobieta elegancka, sprawnie poruszająca się w gąszczu trendów i jednosezonowych mód.

największe metamorfozy

Miejsce 6. Joanna Koroniewska

Już nie jest szarą "Myszką" z "M jak Miłość", jak zwykł zwracać się do niej Lucek Mostowiak! Teraz to prawdziwa femme fatale - krwistoczerwona szminka, blond włosy, obcisła mała czarna... Kusi i uwodzi na potęgę, pozostając wierną ukochanemu...

jak gwiazdy wyglądały zanim zrobiły karierę

Miejsce 5. Marta Żmuda-Trzebiatowska

Kiedy zaczynała karierę i nieśmiało wkraczała na salony była skromną dziewczyną z Przechlewa. Dziś to jedna z czołowych celebrytek - zadbana i świetnie ubrana.

największe metamorfozy

Miejsce 4. Małgorzata Kożuchowska

O nie, Małgorzata Kożuchowska już nie jest czytającą dzieciom bajki Hanią Mostowiak! Pewna siebie, kwitnąca, rewelacyjnie ubrana jest wzorem dla wielu Polek.

matamorfozy gwiazd

Miejsce 3. Ania Mucha

Wraz z nią odchudzało się pół Polski. Panom, na widok jej nóg w seksownych szpilkach na czerwonej podeszwie, skacze ciśnienie. Panie są zazdrosne. A Ania Mucha nic sobie z tego nie robi - jest zajęta rzucaniem na kolana publiczności!

największe metamorfozy

Miejsce 2. Dorota Rabczewska

O jej przemianach pisaliśmy już niejednokrotnie - Dorota kochała strojną, błyszczącą biżuterię, krótkie szorty, kozaczki w szpic, a przede wszystkim kolor różowy w nadmiarze. Dzięki współpracy z Mają Sablewską, przeszłą oszałamiającą metamorfozę, z małomiasteczkowej strojnisi przeobrażając się w prawdziwą pogromczynię  trendów!

największe metamorfozy

Miejsce 1. Agnieszka Chylińska

Wszystko zaczęło się od narodzin pierwszego dziecka wokalistki (Rysia) oraz pełnego miłości związku z ukochanym mężczyzną. Agnieszce przestało zależeć na skandalach i, ku zdziwieniu fanów, nagrała płytę zupełnie niepodobną do poprzednich. Krążek sprzedał się znakomicie - Chylińska do dziś odbiera za niego nagrody, a zainteresowanie mediów jej osobą sięgnęło zenitu! Piękniała z odcinka na odcinek "Mam Talent!", co tydzień zaskakując widzów kolejnymi przemianami. To zdecydowanie nasz numer jeden!

Komentarze (94)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.02.2011 17:10
zobaczcie zdjęcie Dody w programie Bar parę latek temu....szokkkkk!przeciętna nieciekawa dziewczyna!nikt jej nie pozna ,co mogą operacje plastyczne.....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.02.2011 17:08
jak Doda polubila operacje to widać jak porównacie zdjęcie z programu Bar wiele lat temu i dzisiaj! 99% was jej w ogóle nie pozna,ja byłam w totalnym szoku ona w barze jest tak przeciętna że aż niezauważalna....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.02.2011 13:27
Dodzie to tylko kasy przybyło i więcej osób ma do ściągania np tą całą Gagę kopiuje. Wieśniakiem była, jest i będzie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.02.2011 09:19
gardias chyba tylko utyła... nie widzę tu innej metamorfozy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2011 21:22
Niektóre ładne niektóre masakra !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo