Realistyczne portrety gwiazd - dzieła Innes McDougall

Brytyjski artysta tworzy niesamowite portrety sławnych piękności. Zobaczcie zjawiskową Liv Tyler, Adrianę Limę, Jessicę Biel i...
Realistyczne portrety gwiazd - dzieła Innes McDougall
06.01.2011

Brytyjczyk Innes McDougall zasłynął jako niezwykły portrecista największych gwiazd show biznesu. Artysta inspiruje się pięknem znanych modelek, aktorek i piosenkarek, kopiując ich wizerunki z fotografii. 

Większość dzieł Innes McDougall to bardzo realistyczne obrazy, które w dosłowny sposób prezentują klasyczne kobiece piękno. Malarz z bezbłędną precyzyjnością dopracowuje takie detale jak oczy, skóra i usta, tworząc doskonałe studium gwiazdorskich twarzy

Niektórzy krytycy twierdzą, że twórczość Innes McDougall balansuje na granicy kiczu. Inni jednak chwalą go za bezbłędną precyzję i umiejętność gry światłocieniem.

adriana lima

Na pierwszy rzut oka portrety Evy Mendes wyglądają jak prawdziwe fotografie. Aktorka prezentuje się na nich niezwykle zmysłowo!

eva mendes foto

Oto kopia jednej z najbardziej znanych fotografii Jessici Biel, która fantastycznie podkreśla symetryczne  rysy  aktorki.

liv tyler

Adriana Lima to ulubienica artysty. Malarz stworzył osobną serię portretów modelki wzorowanych na jej kultowych zdjęciach z modowych magazynów.

portrety gwiazd

Fotografia inspirowana kreacją Milli Jovovich w filmie "Piąty Element".

Innes McDougall

Wśród obrazów Innes szczególnię zachwycają kolorowe portrety amerykańsko-francuskiej raperki Uffie oraz holenderskiej modelki Doutzen Kroes.

Komentarze (56)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2012 18:32
Zazdrość przez was przemawia...a tego trzeba się uczyć kilka dobrych lat bo na plastyce w podstawówce tego nie uczą.Więc trzeba ćwiczyć rękę jak chce się osiągnąć taki rezultat talent też trzeba mieć.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 20:52
jeodri rnixrflsqcgj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 16:08
You’re the one with the birans here. I’m watching for your posts.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 15:23
rRU7Jb xrbrbehymoqi
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 13:26
This forum needed sahikng up and you’ve just done that. Great post!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo