Gwiazdy jednej roli

Nikt nie kwestionuje ich popularności. Problem w tym, że zdobyta przez nich sława, kojarzona jest tylko z jedną rolą. O kogo chodzi?
Gwiazdy jednej roli
12.11.2010

Na czym polega kłopot niektórych gwiazd? Rola, od której nigdy się nie uwolnią, nawet mimo wyjątkowo usilnych prób!

Jarosław Jakimowicz

Najlepszym przykładem gwiazdy jednej roli jest Jarosław Jakimowicz. Choć on sam nazywa siebie aktorem, niestety nie można zaliczyć go do grona znamienitych artystów. Jakimowicz wcielił się w szereg postaci małego ekranu, występując w telewizyjnych produkcjach obyczajowych, młodzieżowych i sensacyjnych. To właśnie ten ostatni gatunek stał się jego przepustką do świata sławy i sukcesu. Dzięki roli Cichego w filmie „Młode Wilki”, Jarek został nowym bożyszczem nastolatek...

plotki o gwiazdach

Agnieszka Jaskółka

Podobnymi torami potoczyła się kariera kolejnej celebrytki, która swoją obecnością uświetniła ostatnio gwiazdorskie show taneczne „Taniec z Gwiazdami”. Gwiazdę jednego odcinka, do tańca z Maserakiem, zaproszono dzięki kreacji w filmie „Psy”. Wcieliła się w nim w rolę, za którą na XVII Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki w roli drugoplanowej. W „Psach” Agnieszka zagrała nastoletnią kochankę Bogusława Lindy, podobnie jak kolejna gwiazda naszego zestawienia!

gwiazdy prywatnie

Agnieszka Włodarczyk

Niewiele osób wie, że oprócz ostatniej roli w serialu „Pierwsza miłość” i kariery na planach seriali „13 Posterunek”, „Plebania” i „Zostać miss”, Agnieszka występowała również w teatrze Buffo! Ma na koncie udział w takich produkcjach jak „Poranek Kojota”, „Ja wam pokażę” i „Job, czyli ostatnia szara komórka”. W pamięci widzów na zawsze pozostanie jednak Sarą z filmu Macieja Ślesickiego o takim właśnie tytule. Nie bez przyczyny – Agnieszka nadal zdaje się myśleć o sobie, jak o nastoletniej, pięknej lolitce, której nie oprze się żaden facet. Niestety taki wizerunek nie jest ani tak atrakcyjny, ani tak zaskakujący, jak w latach 90’!

życie gwiazd

Bracia Mroczkowie

Słynni bracia to prawdziwi królowie polskich seriali i programów rozrywkowych z udziałem gwiazd.  Choć gościnnie wystąpili już w wielu produkcjach i niemal każdym taneczno-wokalnym show, wielu Polaków nadal ma problem z odróżnieniem Rafała od Marcina i na odwrót . Tym bardziej, że obecnie ich sława zaczyna powoli zanikać! Mroczkowe szaleństwo zastąpiła Cichopkomania! Na szczęście, sympatycznego Pawła i Piotrka nadal możemy oglądać tam, gdzie ich poznaliśmy – w nieśmiertelnym „M jak Miłość”.

bracia mroczek

Andrzej Kopiczyński

„Czterdziestolatek” może być tylko jeden i choć wcielający się w postać głównego bohatera aktor – Andrzej Kopiczyński, dziś ma już 76 lat, w pamięci widzów na zawsze pozostanie zabawnym inżynierem Karwowskim w średnim wieku! Nieważne, czy twarz Kopiczyńskiego pojawia się na ekranie w trakcie emisji filmu, nakręconego przed, czy po „Czterdziestolatku”… Zarówno w „Znachorze”, jak i w serialu „Kolumbowie”, w roli lekarza, czy też dzielnego żołnierza AK, występuje sam inżynier Karwowski!

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Królowe botoxu - ZOBACZ ZDJĘCIA!

Gwiazdy oszpecone treningami - ZOBACZ ZDJĘCIA!

Polecane wideo

Komentarze (55)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 19:52
Q58oKL lhufxnssfcqp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 11:24
hMcWbV mscacoysfzjc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 04:02
Your atrcile perfectly shows what I needed to know, thanks!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2011 10:51
Vvikhl mzgewkpetlxt
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.07.2011 19:32
18qS7M vjbcnydxxcvg
odpowiedz

Polecane dla Ciebie