Królowe botoxu – zobacz zdjęcia!

Gwiazdy kochają botoks! Czyja uroda zyskała na popularnych zabiegach, a kto wolałby cofnąć czas?
Królowe botoxu – zobacz zdjęcia!
18.09.2010

Zabiegi wstrzykiwania botoksu to dla gwiazd chleb powszedni. Sławne fanki popularnego preparatu, wizytę w klinice traktują tak jak konieczność bywania u fryzjera. Jednak skutki przecierania szlaków dla kolejnych kanonów mody nie zawsze idą w parze z rzeczywistą poprawą urody sław. Bywa odwrotnie!

Zobacz, komu zabiegi pomogły, a komu zdecydowanie zaszkodziły!

powiększanie ust

Renée Zellweger

Renée nie zawsze była pięknością. Nie od razu udawało jej się też występować na wielkim ekranie. Zanim stała się aktorką o międzynarodowej sławie, pracowała jako kelnerka! Dziś, mimo eksperymentów, jakim poddała swoje ciało podczas pracy przy Dzienniku Bridget Jones i upływu czasu wygląda lepiej niż kiedykolwiek! Zellweger stawia na policzki i usta. Dlaczego? Botoks stanowi świetne dopełnienie jej pięknego uśmiechu. 

 

jak działa botoks

Dorota Rabczewska 

Czy królowa może być tylko jedna? Rodzimy show-biznes stanowczo zaprzecza takiemu porządkowi. Liderkami polskiego fanklubu botoksu można mianować nie tylko Dodę, ale i jej główną konkurentkę – Edytę Górniak. Trójcy dopełnia projektantka mody – Ewa Minge. Co jeszcze łączy te trzy osobowości? Sukces! Na niektóre panie, perspektywa wygranej jest daleka od zdrowego rozsądku! 

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Arystokratyczne korzenie gwiazd

Religia w stylu gwiazd

courtney love

Nicole Kidman

O słynnej, unieruchomionej przez botoks twarzy Nicole jest głośno już od dawna. Broniąc się przed zmarszczkami, aktorka zapomniała o umiarze w użytkowaniu wygładzającej bruzdy substancji. Dziś jest niekwestionowaną królową botoksu. Dzięki temu może wreszcie udowadnić, jak zdolną jest aktorką. Jej talent pozwala na nieprzerwane pojawianie się na srebrnym ekranie, nawet mimo zastygłej mimiki

 

mickey rourke

Courtney Love

Artystyczna osobowość, niepokorna dusza, wygląd imprezowiczki i… niezliczone ilości botoksu. Zaskoczone? Niechlujny image potrafi zmylić! Wbrew pozorom Courtney nadmiernie przejmuje się swoim wyglądem. Stąd niezliczone zabiegi, stopniowo zmieniające twarz piosenkarki. Najbardziej rzucają się w oczy usta Love. Obowiązkowo z czerwoną, lekko rozmazaną szminką

 

jad kiełbasiany

Mickey Rourke 

Niegdyś młody i przystojny, dziś… zrekonstruowany i do tego niezbyt fortunnie! Twarz Mickey’a pokrywają ślady po licznych operacjach plastycznych i nieudanych zabiegach. Aktor to żywa przestroga dla osób żądnych eksperymentów z własnym ciałem i wyglądem. Czyżby pod wpływem osobistego i zawodowego kryzysu Mickey zapomniał, że to właśnie mężczyźni z wiekiem wyglądają coraz lepiej?!

 

Polecane wideo

Komentarze (85)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2011 15:39
JpMuoe spskoiwdsuau
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2011 12:36
HDtMc8 cyjczwteqffk
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2011 02:16
Peferct answer! That really gets to the heart of it!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 17:20
Do you have more great airtcels like this one?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 16:26
Keep it cimnog, writers, this is good stuff.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie