RANKING: Który serialowy lekarz jest najseksowniejszy?

Kobiety, którym uda się oprzeć ich wdziękom można policzyć na palcach jednej ręki! Serialowi lekarze... inteligentni, poważani, wrażliwi na ludzkie cierpienie i zabójczo przystojni!
RANKING: Który serialowy lekarz jest najseksowniejszy?
02.08.2010

W uroczych lekarzach, znanych z kultowych seriali takich jak „Lost”, „Chirurdzy”, „Ostry Dyżur”, czy chociażby „Na dobre i na złe” kochają się miliony! Do ekranów telewizorów wzdychają zarówno nastolatki, jak i dojrzałe panie. Niezależnie od wieku marzymy o tym, by choć na moment zachorować i trafić na szpitalne łóżko w słynnej na cały świat (bądź Polskę) klinice ulubionego doktora.

George Clooney

Doktor Doug Ross, znany z lat świetności najpopularniejszego serialu medycznego „Ostry dyżur” to niekwestionowany lider w rankingu najprzystojniejszych serialowych lekarzy. Jego niepowtarzalny wdzięk wywarł na widzach tak duże wrażenie, że sam George w roku 1995 wcielił się w rolę czarującego lekarza – Michaela Mitchella na potrzeby innego super popularnego serialu „Przyjaciele”. Czy to rola dr Rossa uczyniła z Clooneya bożyszcze kobiet na całym świecie? A może to George przetarł szlaki sukcesu swoim kolegom po fachu, nadając roli lekarza właściwy czar i prestiż? Jedno jest pewne: talent aktora jest nie do zastąpienia! Aż dwukrotnie zostać okrzykniętym najseksowniejszym żyjącym mężczyzną (Magazyn „People” rok 1997 i 2006) i znaleźć się na okładce Vogue'a (udało się to jeszcze Richardowi Gere) mógł tylko on: boski Clooney!

Matthew Fox

Niezastąpiony w każdej sytuacji neurochirurg Jack Shephard to lider rozbitków z amerykańskiego serialu „Zagubieni”. Niewykluczone, że 44-letni Matthew swą umiejętność zdobywania kobiecych serc ma w genach. Jest potomkiem generała kawalerii – George'a Gordona Meade'a, którego zwycięstwo w bitwie pod Gettysburgiem, stanowił punkt zwrotny wojny secesyjnej. Sam Fox, zanim został serialowym lekarzem, planował wykonywać równie seksowny zawód – maklera giełdowego. Urok aktora doceniła matka ówczesnej dziewczyny Foxa, która przekonała go do spróbowania sił w modelingu. Dziękujemy!

Patrick Dempsey

W rolę ukochanego tytułowej bohaterki serialu o stażystach - „Grey's Anatomy” - wcielił się w roku 2005. Dziś odgrywaną przez niego postać – doktora Dereka Shepherda zna już niemal cały świat. W latach 2005-2007 niezmiennie zajmował drugie miejsce w corocznym rankingu najseksowniejszych żyjących mężczyzn magazynu „People” (w roku 2006 wyprzedził go jedynie niezastąpiony Clooney)! Niewielu wie, że to właśnie on mógł zostać słynnym doktorem Housem! Czy rola cynicznego lekarza-geniusza pozwoliłaby fanom na docenienie jego zniewalającego spojrzenia? Nie mogłoby być inaczej!

Czytaj dalej! Poznaj tajemnice Doktora Hosue'a!

przyjaciele

Bartosz Opania

Doktor Latoszek z „Na dobre i na złe” to kolejny seksowny brunet na naszej liście. Niektóre z nas to właśnie dla niego oglądają każdy kolejny odcinek polskiego serialu o szpitalu w Leśniej Górze. Romantyczna rola młodego, zbuntowanego lekarza, nieznającego kompromisów i uwikłanego w trudny związek z miłością swojego życia, idealnie współgra ze zniewalającym obliczem aktora. Aż dziw, że do tej pory młody Opania zagrał w tylko jednej komedii romantycznej ("Zakochani", rok 2000)! Prywatnie Bartosz jest ojcem czwórki pociech – trójka z nich to synowie. Czy po tacie odziedziczą zabójczy wygląd i zdolności aktorskie? W imieniu młodszych pokoleń, zdecydowanie trzymamy kciuki!

Hugh Laurie

W zestawieniu, dotyczącym serialowych lekarzy nie może zabraknąć doktora House'a! Choć nieliczni czują do niego wstręt, większość uwielbia jego cynizm i okrucieństwo. Właśnie to urzeka rzesze jego fanów... i fanek. To właśnie te ostatnie śledzą losy jego związku z panią endokrynolog – Lisą Cuddy. Hugh Laurie zdobył upragnioną rolę amerykańskiego lekarza poprzez wysłanie producentom kasety video. Nagrania swojej prezentacji, aktor dokonał w hotelowej toalecie w Namibii, gdzie właśnie pracował nad inną filmową produkcją. Co ciekawe, sam aktor nie wierzył w sukces serialowego House'a i przygotowywał się na jego porażkę!

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Wady gwiazd, które uczyniły z nich ikony

Jak gwiazdy mnożą swoje majątki?

Polecane wideo

Komentarze (156)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 13:08
cG98F2 kccwgfvpmbso
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 12:20
t45OPk dnqnfhnyirdl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 10:23
Now I feel stiupd. That's cleared it up for me
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2011 12:18
Vj75Y0 tjlrckzladql
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.07.2011 09:18
Av3igd tqhxksmvhshu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie