10 najbardziej pożądanych kawalerów Hollywood

W rankingu jak zwykle jest najwięcej aktorów. Życie w fabryce snów nie nastraja do stałych związków i szukania spokoju w zaciszu domowym.
10 najbardziej pożądanych kawalerów Hollywood
31.07.2008

Ranking najbardziej pożądanych kawalerów Hollywood stworzono na zamówienie programu o życiu celebrities - „Insider". Pierwsza 10-tka prezentuje się naprawdę imponująco. Znaleźli się w niej przede wszystkim aktorzy, ale są też muzycy i dziennikarze:

10. John Mayer - jeden z większych hollywoodzkich podrywaczy, romansował z Cameron Diaz, Jessicą Simpson, a ostatnio spotyka się ze starszą od siebie o 9 lat byłą gwiazdą „Przyjaciół", Jennifer Aniston;

9. Bruce Willis - dla niektórych już dziadek. Po zakończonym małżeństwie z Demi Moore, rzucił się w wir życia towarzyskiego. Podobno miał romans z Monicą Bellucci. Obecnie spotyka się z Emmą Heming, dzielą ich 23 lata.

8. Orlando Bloom - w porównaniu do Bruce'a wygląda jak dzieciak. Po zerwaniu z aktorką, Kate Bosworth, spotykał się z modelką, Mirandą Kerr. Ostatnio jednak nikogo nie ma przy boku aktora.

7. Owen Wilson - aktor dochodzi do siebie po załamaniu nerwowym, które zakończyło się wizytą w szpitalu. Ostatnio spotykał się z Kate Hudson.

6. Jamie Foxx - najczęściej u boku posiadacza Oskara za rolę w filmie „Ray" można zobaczyć córkę, Corrine. Nie wiadomo, z kim obecnie spotyka się aktor i muzyk. Tak dobrze chroni prywatność, czy nikim nie jest zainteresowany?

5. Vince Vaughn - aktor, któremu dodatkowej popularności przysporzył romans z Jennifer Aniston. Nie wiadomo, czy była to medialna promocja filmu „Sztuka zrywania", czy prawdziwe uczucie?

4. Ryan Seacrest – prezenter telewizyjny i radiowy, prowadzi program „American Idol". Na imprezach pojawia się sam, ewentualnie z rodzinką, na temat jego życia prywatnego niewiele wiadomo.

3. Matthew McConaughey - uroda surfera i boskie ciało. Ostatnio największy imprezowicz Hollywood, mimo że kilka miesięcy temu został tatą. Chciał dać synkowi imię „Budweiser", w porę interweniowała mamusia dziecka, Camila Alves.

2. Leonardo DiCaprio - boski Leo. Od czasu Bar Rafaeli z nikim nie spotykał się dłużej. Ma słabość do modelek. W Polsce próbowano go wkręcić w romans z Joanną Ignaczewską, z którą grał w jednym filmie. Podobno to dla niej wpadł do Krakowa.

1. George Clooney - od lat triumfuje w tego typu rankingach i dobrze mu z tym. Miał być usidlony przez modelkę i kelnerkę, Sarę Larson, jednak nie z nim te numery. Podobno powodem rozstania był silikonowy biust, który ona sobie zrobiła w trakcie ich związku.

Polecane wideo

Komentarze (139)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 18:26
h806P5 dznrldbvrxej
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 11:44
Aztjew bakfjcwustxn
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 02:31
Dude, right on there borhter.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2009 23:37
za żadnym bym się nie obejrzała
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2009 13:27
Hm uważam że Clooney nie zasługuje na 1 miejsce
odpowiedz

Polecane dla Ciebie