„Cenna” Jola Rutowicz

5 tys. zł za każdy odcinek „Tańca z gwiazdami” - tyle ma dostać Jola Rutowicz. Jednak minimalna stawka, za jaką zatańczy, to 15 tys. zł za występ.
„Cenna” Jola Rutowicz
25.07.2008

Jola potwierdza plotki, jakoby otrzymała propozycję udziału w dwóch konkurencyjnych programach. Pierwszy z nich to „Gwiazdy tańczą na lodzie”, emitowany przez TVP. Podobno władze telewizji polskiej chcą zapłacić zwyciężczyni "Big Brothera"13 tys. zł za odcinek (a wszystko z naszych kieszeni)! Stacja TVN, która bierze pod uwagę uczestnictwo Joli w 8. edycji „Tańca z gwiazdami”, nie daje za wygraną. Jest jednak w stanie zapewnić trochę inną stawkę, bo tylko 5 tys. za występ. Gwiazdka poczuła się urażona taką ofertą:

„Rozmowy się nadal toczą. Ja nie wiem, czy wystąpię, bo nie jestem przygotowana do tego fizycznie. Ale za 5 tys. w życiu bym nie wystąpiła. To za mało. Ja mam temperament i zapał, a tego nie mają Gwiazdy, które występowały do tej pory w tych programach. Zresztą, nie chcę ich nazywać gwiazdami. Gwiazdy świecą na niebie, a to są zwykli ludzie”.

Joli gratulujemy wiary w siebie i wysokiej samooceny. Rozmowy wciąż trwają, więc może stawka pójdzie w górę. Współczujemy stacji TVN, że tak bardzo musi zabiegać o uczestników swojego show. Widocznie brakuje chętnych, skoro stawiają na lateksową gwiazdkę znikąd:

Owszem, Jola jest brana pod uwagę. Była już na wstępnych rozmowach. Jola występ w show z pewnością będzie traktowała jako pracę, w związku z tym wynagrodzenie jest adekwatne do włożonego przez nią wysiłku. W końcu w grę wchodzą codzienne, kilkugodzinne treningi” – mówi pracownik TVN-u.

Oby wysoka wartość rynkowa Jolki sprawiła, że nie zobaczymy jej jesienią w żadnym programie. Nie chcemy co weekend oglądać dziewczyny, która nadużywa zwrotów:

„pozdrawiam, pa”, „nie jestem zupą ogórkową, żeby mnie lubić”, „ojej”, „o Boże”, „o ja”, „gdzie jest mój błyszczyk?” oraz „kto mi zabrał błyszczyk?”

Na pocieszenie dodamy, że Jola ma tylko jedną wadę, w dodatku nieszkodliwą - maluje paznokcie w samochodzie.

Polecane wideo

Komentarze (438)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.09.2009 18:40
W imię ojca i syna xD Dam jej nawet 30 pesos byle tylko się tv nie pokazywała :) amen
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2009 18:59
taa . . lateksowa panienke ;d haha . chcielibyscie zeby wam tyle kasy dawali za 15 min tanczenia ;d ooj ta zazdroosc . ;d ona wcale taka glupia nie jest .. ;d raczej bardzo cwana .. i kase bedzie trzepac . ;d tyle na ten temat ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2009 20:08
jak widzę te mordę to mam odruchy wymiotne..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2009 16:37
jeny weźcie ją wyślijcie do buszu, żeby nikt juz nie musiał jej zakazanego ryja oglądać. Że faceci lecą na taką puszczalską i pustą panienkę świadczy dobitnie, że faceci mózgu w głowie nie mają!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2009 19:13
Co się dzieje w tej Polsce . Takie osoby jak ona swoim zachowaniem robią wstyd naszemu kraju .. A oni się jarają i biorą takich do telewizji ,bo ludzie są głupi i głupich też oglądają .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie