Widzowie zszokowani finałem „Hotelu Paradise”. „Na jej miejscu zapadłabym się pod ziemię”

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.
Widzowie zszokowani finałem „Hotelu Paradise”. „Na jej miejscu zapadłabym się pod ziemię”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hotelparadise.tvn7/)
15.05.2024

We wtorkowy wieczór stacja TVN7 wyemitowała finałowy odcinek ósmego sezonu „Hotelu Paradise”. Do końcowego etapu doszły dwie pary: Ada i Bartek oraz Agnieszka i Jędrek. Uczestnicy programu, którzy odpadli we wcześniejszych eliminacjach, zdecydowali ostatecznie, że Ścieżką Lojalności powinna iść druga z tych par.

Zobacz także: Porażający brak wiedzy ogólnej wśród uczestniczek „Hotelu Paradise”. Trudno uwierzyć w te odpowiedzi

Agnieszka z „Hotel Paradise 8” rzuca kulą

Ada i Bartek, choć stworzyli głębszą relację, nie cieszyli się taką sympatią koleżanek i kolegów, jak Agnieszka i Jędrek. „Ciocia i wujek”, jak często określali ich pozostali uczestnicy, dbali natomiast o pozytywną atmosferę w „Hotelu” i utrzymywali, że połączyła ich prawdziwa przyjaźń.

Tym większym szokiem zarówno dla nich, jak i dla widzów był fakt, że Agnieszka postanowiła rzucić kulą na kwocie 100 tys. zł i całą kwotę zagarnąć dla siebie.

- Jak mnie nazywaliście cały program? Że jestem zupą pomidorową? – zapytała przyjaciół, po czym zaczęła się głośno śmiać i… rzuciła niespodziewanie kulą. – Wydaje mi się, że jednak nie jestem – dodała. Potem od razu przytuliła Jędrka i obiecała, że zasponsoruje mu nową garderobę oraz wakacje.

Widzowie byli zszokowani zachowaniem Agnieszki, tym bardziej, że przed finałem mówiła swojemu partnerowi, że mu ufa i traktuje go jak rodzinę.

„Tak mi się szkoda Jędrka zrobiło, widać, że było mu przykro”.
„Jak widać pieniądze ważniejsze niż honor i obietnice. Ale o Adzie potrafiła się wypowiadać. Na jej miejscu bym się zapadła pod ziemię”.
„Masakra, wygrała najbardziej przeciętna para a później jeszcze zrobiła ze swojego partnera pośmiewisko” – pisali internauci na oficjalnym instagramowym koncie programu. Inni zauważyli jednak słusznie, że to jedynie gra, a uczestnicy, którzy doszli do finału, mają prawo postawić na pieniądze, a nie uczucia:

„Z czym macie problem, poszła z zamiarem wygrania programu i zgarnięcia kasy. To jest Hotel Paradise i kontent programu jest wszystkim znany albo szukasz miłości albo robisz wszystko żeby dojść do finału. No i zgarnęła kasę, a Jędrzej zgarnął waszą sympatię. Wrzućcie na luz, a nie rzygacie pod komentarzem jadem”.

A Wy oglądacie „Hotel Paradise”? Zaskoczył was finał 8. sezonu?

Polecane wideo

Kendall Jenner świętuje dekadę kariery w modelingu. Oto jej najpiękniejsze sesje zdjęciowe
Kendall Jenner świętuje dekadę kariery w modelingu. Oto jej najpiękniejsze sesje zdjęciowe - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie