Fani serialu „Ranczo” napisali petycję do TVP

Czego domagają się fani tej kultowej produkcji?
Fani serialu „Ranczo” napisali petycję do TVP
Fot. AKPA (Gałązka)
21.02.2024

Mimo że serial „Ranczo” został zakończony wiele lat temu, nadal ma wierną rzeszę fanów. Przypomnijmy, że tę hitową produkcję można było oglądać na antenie TVP1. Obecnie także jest taka możliwość, są to już jednak powtórki. Fani postanowili napisać petycję do TVP. Sprawdź, czego się domagają.

Zobacz także: Zapendowska o wyborze Luny na Eurowizję. Skomentowała to krótko

Fani „Rancza” zwrócili się z petycją do Telewizji Polskiej

Serial „Ranczo” okazał się wielkim hitem Telewizji Polskiej i przyniósł dużą popularność m.in. Elżbiecie Romanowskiej oraz Ilonie Ostrowskiej. Przypomnijmy, że jedną z głównych ról odgrywał w nim Paweł Królikowski, który już nie żyje. Serial równie ciężko jest wyobrazić sobie bez Franciszka Pieczki, którego również pożegnaliśmy.

Fani produkcji postanowili podjąć pewne kroki, aby ich ukochany serial został w pewnym sensie kontynuowany. „Fabuła opierała się na tekstach Andrzeja Grembowicza, tworzącego pod pseudonimem Robert Brutter. Artysta napisał scenariusz do wszystkich 10 sezonów serialu oraz dwóch filmów fabularnych – „Ranczo. Wilkowyje” oraz „Ranczo. Zemsta wiedźm”. Ostatni z wymienionych nie został jednak zrealizowany. (…) W ostatnim czasie [fani] wystosowali petycję do władz TVP, w której domagają się zgody na wydanie scenariusza Grembowicza w formie książki. Pod ich apelem podpisało się już blisko 400 osób” – podaje radiozet.pl.

„Wszyscy Ranczersi, najwięksi fani serialu „Ranczo”, zwracają się do Państwa, jako właściciela praw autorskich do serialu, z gorącą prośbą o zgodę na wydanie książki i, zarazem, uszczęśliwienie wielu tysięcy fanów tej kultowej produkcji. Bardzo liczymy na spojrzenie przychylnym okiem na naszą prośbę”- czytamy w petycji wystosowanej do władz Telewizji Polskiej.

A Ty sięgnęłabyś po taką lekturę?

Zobacz także: Małgorzata Tomaszewska urodziła! Wiemy, jak nazwie dziecko

Polecane wideo

Znaki zodiaku gwiazd: Anna Lewandowska, Blanka Lipińska, Julia Wieniawa & inni
Znaki zodiaku gwiazd: Anna Lewandowska, Blanka Lipińska, Julia Wieniawa & inni - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie