Do ekipy „Dzień Dobry TVN” dołączą dwie pary. Oto potencjalne nazwiska nowych prowadzących

Już niebawem w programie zajdą spore zmiany.
Do ekipy „Dzień Dobry TVN” dołączą dwie pary. Oto potencjalne nazwiska nowych prowadzących
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/dziendobrytvn/)
16.11.2023

Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, do ekipy prowadzących „Dzień Dobry TVN” dołączą cztery znane nazwiska. Początkowo plotkowano, że jedną z osób, które zobaczymy w formacie, ma być Hubert Urbański. Póki co wiadomo jednak, że ta informacja się nie potwierdziła. Zatem kogo zobaczymy już niebawem w roli gospodarzy popularnej śniadaniówki? 

Zobacz także: Tyle zarabia Marcin Prokop. Kwota może przyprawić o zawrót głowy

Oto nazwiska nowych potencjalnych prowadzących „Dzień Dobry TVN”

Pomimo tego, że w programie śniadaniowym telewizji TVN nie zobaczymy Huberta Urbańskiego, wiele wskazuje na to, że do ekipy programu dołączy jego antenowa partnerka z TVN24 - Dagmara Kaczmarek–Szałkow. Oprócz niej, mówi się jeszcze o trzech innych nazwiskach. W rozmowie ze Światem Gwiazd jeden z menadżerów koncernu Discovery powiedział:

Zatem została zaproszona na casting plus Sandra Hajduk, Piotr Kędzierski i Mikołaj Komar. Teraz trwają próby kamerowe tych gwiazd w różnych konfiguracjach. Chodzi o to, by tak dobrać pary, by była między nimi chemia i by wzbudzili sympatię widzów. Redakcja nie chce popełnić błędu jak z Małgorzatą Rozenek-Majdan, której widzowie nie polubili w tej roli. Na razie wszyscy czworo wypadają dobrze, na luzie, bez spięcia i przede wszystkim naturalnie. Jest szansa, że będą nowymi gospodarzami porannego pasma.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu w programie doszło do zwolnień, w wyniku których pracę straciła m.in. Agnieszka Woźniak-Starak. Już niedługo zobaczymy ją jednakw nowej roli. Wraz z Janem Pirowskim poprowadzi bowiem program „Mam talent!”. 

Zobacz także: Anna Wendzikowska ostro odpowiedziała oburzonej internautce. Poszło o pieniądze

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Polecane wideo

Które zawody sprzyjają niewierności najbardziej?
Które zawody sprzyjają niewierności najbardziej? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie