Marcin Hakiel w programie Wojewódzkiego uderzył w Cichopek. Nie zabrakło mocnych tez

Tancerz wytłumaczył się także z wynajęcia detektywów.
Marcin Hakiel w programie Wojewódzkiego uderzył w Cichopek. Nie zabrakło mocnych tez
Fot. AKPA (Pietka Mieszko), Instagram.com (https://www.instagram.com/marcinhakiel/)
06.09.2023
Sylwia Kropiewnicka

Kuba Wojewódzki w nowy sezon swojego programu wszedł z przytupem, zapraszając do studia Caroline Derpienski i Marcina Hakiela. Prowadzący rozliczył tancerza z ostatnich wydarzeń, w tym z wynajęcia detektywów, co miało potwierdzić niewierność jego byłej już żony, Katarzyny Cichopek. O czym jeszcze rozmawiali?

Zobacz także: Derpienski i Hakiel wystąpią w programie Wojewódzkiego. Internauci nie kryją emocji

Marcin Hakiel w programie Wojewódzkiego postawił na szczerość? 

Kuba Wojewódzki wie, jak przeprowadzać mocne wywiady. Wszak dzisiaj wszystkie serwisy show-biznesowe piszą o pierwszym odcinku nowego sezonu jego programu. Na kanapie w studio zasiadła Caroline Derpienski oraz Marcin Hakiel. Mimo że aspirująca celebrytka nie powiedziała może nic ciekawego, o tyle tancerz rzucił sporo światła na swoje życie prywatne, które ostatnio interesuje wielu.

Na początku rozmowy z Marciem Hakielem prowadzący zapytał go, jak sobie radzi zarówno prywatnie, jak i biznesowo. Tancerz odpowiedział krótko:

Z byłą małżonką tworzyliśmy taki tandem medialny. Teraz już nie ma tego tandemu. Jestem solo i w sumie robię to, na co mam ochotę. Nikomu nie robię krzywdy. Jeżeli ktoś porówna to, jaki byłem kiedyś, a jaki jestem teraz, to teraz jestem po prostu bardziej sobą.

Następnie Wojewódzki zapytał swojego gościa wprost o to, dlaczego zdecydował się na tak poważny krok, jakim było wynajęcia detektywów. Hakiel zdecydował się na szczerość:

Jeżeli coś się dzieje nie tak w małżeństwie, to jak masz się dowiedzieć? (...) Poza tym wszyscy moi przyjaciele wiedzą, jak to wyglądało. Z szacunku dla moich dzieci i dlatego, że to jest matka moich dzieci, to nie opowiadam całej historii, ale pewnego dnia uznałem, że muszę wynająć nie detektywa, tylko detektywów, żeby dowiedzieć się, co się dzieje.

Podczas rozmowy nie zabrakło mocnych tez. Przypomnijmy, że była żona Marcina Hakiela, Katarzyna Cichopek obecnie spotyka się z Maciejem Kurzajewskim, z którym razem prowadzą program „Pytanie na śniadanie”. Marcin Hakiel zdradził, jak naprawdę wyglądają ich relacje. Uderzył w byłą partnerkę, mówiąc:

W kuluarach moja była małżonka ze swoim obecnym partnerem robią sobie ze mnie pożywkę wśród przyjaciół i w branży.

Zobacz także: „Hotelowy Harry Styles”. To on ma największe powodzenie w Hotelu Paradise!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

Polecane wideo

Kobiety o tych imionach to urodzone femme fatale
Kobiety o tych imionach to urodzone femme fatale - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.09.2023 16:57
Hakiel zaistniał tylko dlatego, że był partnerem tanecznym Cichopkowej, więc zawdzięcza jej te swoje 5 minut.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie