Krzysztof Stanowski wydał obszerne oświadczenie. „Nie mam obsesji”

Dziennikarz ujawnił całą prawdę o Natalii Janoszek.
Krzysztof Stanowski wydał obszerne oświadczenie. „Nie mam obsesji”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/krzysztof.stanowski/), AKPA (Podlewski)
31.07.2023
Sylwia Kropiewnicka

W ubiegły weekend Krzysztof Stanowski opublikował około 3-godzinne nagranie dotyczące kariery Natalii Janoszek. Teraz na Instagramie dodał obszerne oświadczenie, w którym odniósł się do całej sprawy. Zapewnił, że nie ma obsesji, co wielu mu zarzuciło.

Zobacz także: Krzysztof Stanowski poleciał do Indii, żeby zrobić sondę o Natalii Janoszek. Internauci zarzucają mu… stalking

Krzysztof Stanowski w obszernym oświadczeniu mówi o karierze Natalii Janoszek. Wyciągnął smutne wnioski 

Krzysztof Stanowski od pewnego czasu przygląda się karierze Natalii Janoszek. Wybrał się nawet specjalnie do Indii, aby przeprowadzić tam sondę na temat „gwiazdy Bollywood”. Szybko okazało się, że mieszkańcy tego kraju zbytnio jej nie kojarzą. W ubiegły piątek dziennikarz opublikował około 3-godzinne nagranie, w którym obnażył całą prawdę o Janoszek. W materiale przedstawił dowody na to, że jej kariera została zmyślona. Teraz Stanowski opublikował na Instagramie obszerne oświadczenie, w którym zapewnił m.in., że nie ma obsesji na punkcie Janoszek, co wiele osób mu zarzuciło. W opublikowanym wpisie czytamy:

Cieszę się, że finałowy odcinek o Natalii Janoszek został już wyemitowany, bo rzygałem już tym tematem, obejrzałem tyle wywiadów z tą dziewczyną, że sam jej głos przyprawiał mnie o mdłości. Wbrew temu, co niektórzy próbują mi wmówić, nie mam obsesji związanej z naszą „gwiazdą”. Po prostu wykonałem pracę, do której ona mnie zmobilizowała lub wręcz zmusiła. Owszem, mogłem wykonać tę pracę gorzej, mniej się zaangażować, zrobić coś krótszego, bez podróży do Indii itd. Ale poza wszystkim, im bardziej w temacie grzebałem, tym bardziej czułem, że to jest po prostu interesujące - nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich. I popularność filmu szybko to potwierdziła. Jestem dziennikarzem, w tym wypadku pozwanym dziennikarzem, ale też twórcą internetowym, który ma swój nos i swoje wyczucie.

Następnie dziennikarz zwrócił naszą uwagę na fakt, jak cała to sprawa świadczy o czasach, w których przyszło nam żyć:

Żyjemy w kulturze w fejku. Filtry zmieniające twarz nie robią na nikim wrażenia, już większe wow jest przy „odważnym” pokazaniu się bez make upu - to jest dzisiaj wyczyn, pokazać, jak wyglądasz naprawdę! Ludzie w Internecie podkręcają swoje życie, by wyglądać na piękniejszych, szczęśliwszych, bogatszych. Kłamstewka są wpisane w codzienność. Media społecznościowe służą do eksponowania wyłącznie tych dobrych momentów w naszych życiach, nawet jeśli te momenty przydarzają się smutnie rzadko. Tacy się staliśmy.

Na koniec dziennikarz podsumowuje:

Natalia Janoszek z tego filmu musi wyciągnąć wnioski i znaleźć sposób na funkcjonowanie w społeczeństwie, ale wnioski może też wyciągnąć każdy z nas.

Zobacz także: Konflikt Skiby i Patryka Jakiego przybiera na sile. Muzyk odpowiedział politykowi

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Stanowski (@krzysztof.stanowski)

Polecane wideo

Niesamowita metamorfoza hollywoodzkiego aktora hitem Instagrama
Niesamowita metamorfoza hollywoodzkiego aktora hitem Instagrama - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.08.2023 10:49
Jeszcze jakby była nadzieja, że ludzie wyciągną wnioski.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie