Tabloid podał nazwiska nowych prowadzących „Dzień dobry TVN”. Wśród nich Martyna Wojciechowska

Kto jeszcze jest na liście?
Tabloid podał nazwiska nowych prowadzących „Dzień dobry TVN”. Wśród nich Martyna Wojciechowska
Fot. AKPA (Kurnikowski)
06.07.2023
Sylwia Kropiewnicka

Przed wakacjami pisałyśmy o fali zwolnień w programie „Dzień dobry TVN”. Z pracą w popularnej śniadaniówce pożegnała się m.in. Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan. Jakiś czas później „Super Express” dotarł do zarobków gwiazd i policzył, ile pieniędzy straciły wraz z utratą pracy. Teraz ten sam tabloid przedstawił 3 nazwiska potencjalnych nowych prowadzących programu. Wśród nich Martyna Wojciechowska. Kto jeszcze? Dobrze je znacie.

Zobacz także: Wiadomo, kto poprowadzi „DD TVN”! Oto nowe duety prowadzących

„Super Express” podał nazwiska potencjalnych nowych prowadzących „Dzień dobry TVN”

Jakiś czas temu z programem „Dzień dobry TVN” pożegnało się 5 znanych nazwisk. Wśród nich oprócz Agnieszki Woźniak-Starak i Małgorzaty Rozenek-Majdan znalazł się także Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme oraz Anna Kalczyńska. Przyczyna ich zwolnienia nie jest znana. Można jedynie gdybać, że miały na to wpływ szybujące w dół słupki oglądalności. Teraz „Super Express” informuje, że bardzo prawdopodobne jest, że w roli prowadzącej programu zobaczymy związaną od lat ze stacją i bardzo dobrze znaną widzom Martynę Wojciechowską. Jest ona doświadczoną dziennikarką, która potrafi odnaleźć się w różnych tematach.

Poza Wojciechowską, tabloid wskazuje, że mówi się również o zaangażowaniu do programu Doroty Szelągowskiej i Katarzyny Bosackiej. Szelągowska ma doświadczenie w prowadzeniu śniadaniówki, była niegdyś prowadzącą konkurencyjnego „Pytania na śniadanie”. Z kolei Bosacką widzowie dobrze znają z jej programu „DeFacto Bosacka”, który od marca 2020 roku emitowała stacja TTV.

Zobacz także: Popularny prowadzący odchodzi z „Pytania na śniadanie”. Jego decyzja zaskoczyła wszystkich

Polecane wideo

Zaskakujące mieszkanie Moniki Brodki. Szałwiowa sypialnia, niezwykłe lampy i…
Zaskakujące mieszkanie Moniki Brodki. Szałwiowa sypialnia, niezwykłe lampy i… - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.08.2023 15:32
W Katarzyna
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.07.2023 18:40
Widać, ze już nieźle zużyta.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie