Gwiazda „M jak miłość” dokonała coming outu. Teraz zdradza, czy zobaczymy ją jeszcze w produkcji TVP

Jakiś czas temu Marcjanna Lelek przyznała, że jest w związku z dziewczyną.
Gwiazda „M jak miłość” dokonała coming outu. Teraz zdradza, czy zobaczymy ją jeszcze w produkcji TVP
Fot. AKPA (Piętka Mieszko)
03.07.2023
Sylwia Kropiewnicka

Marcjanna Lelek od wielu lat wcielała się w postać Natalki Mostowiak w hicie TVP – serialu „M jak miłość”. Potem dokonała coming outu i przyznała, że jest w związku z dziewczyną. Teraz mówiąc o TVP, nie gryzie się w język.

Zobacz także: Popularny prowadzący odchodzi z „Pytania na śniadanie”. Jego decyzja zaskoczyła wszystkich

Marcjanna Lelek zdradza, czy zobaczymy ją jeszcze w „M jak miłość”

Dzięki roli Natalki w serialu „M jak miłość” Marcjanna Lelek zdobyła sporą popularność i sympatię widzów. Z hitem TVP była związana do 2020 roku. Wówczas jej bohaterka przeniosła się do Australii i zniknęła z anteny. Od tego czasu fani aktorki zastanawiają się, czy zobaczą ją jeszcze w serialu. Lelek w końcu postanowiła im odpowiedzieć za pośrednictwem Instagrama. „A więc minęło kilka lat, a wciąż regularnie dostaję wiadomości z pytaniem: Marcjanna, kiedy wrócisz do M jak miłość? Słuchajcie: nigdy”  – napisała. Następnie dodała ostro:

Właśnie kończę trzeci rok reżyserii w Łodzi i dobrze mi tu, więc jeśli będzie halo, że Natalka wraca, to nie będę to ja, będzie to inna aktorka, która tę rolę dostanie, a ja tutaj, po tej stronie kamery, po której zawsze chciałam stać, będę wyczekiwać na moment, kiedy moje nazwisko będzie kojarzyć się z mądrymi i czułymi filmami i walką o równość, a nie homofobiczną telewizją.

Lubiliście postać Natalki?

Zobacz także: Katarzyna Dowbor ma już nową pracę. „Przygoda służbowa się zaczyna”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcjanna Lelek (@marcjannalelek)

Polecane wideo

10 zmysłowych sukienek na wakacje. Będziesz w nich wyglądać obłędnie ♥
10 zmysłowych sukienek na wakacje. Będziesz w nich wyglądać obłędnie ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.07.2023 13:24
To super, ze dokonała komingoutu. Teraz co następne? Zoofilia?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.07.2023 17:16
Żaden facet jej nie chciał bo ma urodę kobyły to się na dziewczyny przerzuciła. Jechać z nią i z całym tym tęczowym towarzystwem.
zobacz odpowiedzi (4)
Natka (Ocena: 5) 03.07.2023 13:04
Moim zdaniem coming out jest niezbędny na drodze do samoakceptacji i pełni życia. Ja już w trakcie szkoły średniej wiedziałam, że jestem homoseksualna. Nie martwiło mnie to, potrafiłam o tym mówić wśród najbliższych znajomych i czułam się ze sobą dobrze, ale zawsze obawiałam się reakcji ludzi w pracy i rodziny. Akceptowałam siebie, ale bardzo bałam się, że inni mnie nie zaakceptują. Pomogła mi terapia w poradni Psychologgia u niezrównanej pani Zosi. Pomogła mi przede wszystkim zrozumieć, z czym wiąże się ujawnienie swojej orientacji. Dzięki temu byłam przygotowana i wiedziałam, co może mnie czekać. Pozwoliło mi to przemyśleć całą sprawę i upewnić się, że jestem na to gotowa. Wiele osób ujawnia się pod wpływem impulsu. Moim zdaniem nie jest to dobry pomysł. Wielu moich znajomych przeżywało traumę związaną z odrzuceniem przez najbliższych. Bardzo się cieszę, że ja byłam przygotowana na każdą ewentualność i przede wszystkim upewniłam się, że chcę to zrobić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie