Edward Miszczak zapowiada nowy program w Polsacie. To światowy hit!

Reform dyrektora programowego ciąg dalszy.
Edward Miszczak zapowiada nowy program w Polsacie. To światowy hit!
Fot. AKPA (Gałązka)
14.06.2023

Już niedługo na antenie Polsatu pojawi się format, który stał się hitem w wielu krajach na świecie. Spodoba się Polakom?

Zobacz także: Agnieszka Hyży zażartowała ze zwolnień Edwarda Miszczaka. Dyrektor programowy Polsatu jej odpowiedział

Miszczak zapowiada nowy program. Odniesie sukces w Polsce?

Odkąd Edward Miszczak został dyrektorem programowym Polsatu, posypały się zwolnienia i zmiany. Z funkcją jurora w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” pożegnała się Katarzyna Skrzynecka, a Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej „Nasz nowy dom” zastąpiła Elżbieta Romanowska. „Love Island. Wyspa Miłości” przeniesiono z głównej anteny do TV4, a na dobre pożegnano program „Hell’s Kitchen”. Mateusz Gessler, który był jego prowadzącym, dostał już jednak nową propozycję. Teraz Edward Miszczak z dumą zapowiada kolejny program. Na antenie Polsatu już niebawem ma pojawić się format inspirowany „The Real Housewives”. Zrobił on furorę w krajach takich jak USA czy Australia. Wiadomo, że uczestniczki polskiej edycji programu zostały już wybrane w drodze castingu. Są to kobiety z różnych branż, jednak każda z nich odniosła życiowy sukces. Edward Miszczak program zapowiedział następująco:

Każda z uczestniczek to nietuzinkowa, mocna osobowość. Kamery Polsatu będą towarzyszyć im w życiu i pracy. Zobaczymy, gdzie mieszkają, dowiemy się, jak doszły do swoich fortun, jak wygląda ich luksusowa codzienność. Przekonamy się, jak ważna jest dla nich rodzina oraz co oznacza dla nich lojalność i przyjaźń. Będziemy świadkami ich wspólnych spotkań, zobaczymy, jakie relacje nawiązują się między nimi i przekonamy się, czy w świecie wielkich pieniędzy jest miejsce na takie sentymenty?

Reality show powtórzy sukces także w Polsce?

Zobacz także: Edward Miszczak wprowadza kolejne zmiany. Popularny program Polsatu znika z ramówki, zastąpi go nowy

 

Polecane wideo

Idealne fryzury na lato. Są szykowne, dodają uroku i błyskawicznie się je układa
Idealne fryzury na lato. Są szykowne, dodają uroku i błyskawicznie się je układa - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie