Doda ze łzami w oczach mówi, jak ją potraktowano w Opolu. TVP przeprasza

Skandaliczne zachowanie reżysera doprowadziło gwiazdę do płaczu.
Doda ze łzami w oczach mówi, jak ją potraktowano w Opolu. TVP przeprasza
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/dodaqueen/)
06.06.2023

W poniedziałek na Instagramie Dody pojawiło się nagranie, które szybko obiegło Sieć. Zapłakana gwiazda opowiedziała na InstaStory, w jaki sposób została potraktowana przez reżysera koncertu „Debiuty”, Mikołaja Dobrowolskiego. Okazuje się, że na próbach wizualizacji padło z jego ust wiele wulgarnych słów. TVP wystosowało komunikat, w którym przeprasza wokalistkę.

Zobacz także: Agnieszka Hyży zażartowała ze zwolnień Edwarda Miszczaka. Dyrektor programowy Polsatu jej odpowiedział

Skandal przed festiwalem w Opolu. Doda obrażona przez reżysera

Festiwal w Opolu ma się zacząć już niebawem, a Doda ma być jedną z gwiazd, które swoim występem uświetnią to wydarzenie. Przez chwilę jej występ stał jednak pod znakiem zapytania. Wszystko przez skandaliczną sytuację, do której doszło podczas prób wizualizacji. Jak relacjonowała Doda na Instagramie, z ust reżysera miały paść w jej kierunku wulgarne słowa. Wokalistka mówiła:

Jestem tak roztrzęsiona, że to jest po prostu koniec, nie? Skończyliśmy nagrywać wizualizacje do Opola. Jest tak okropna atmosfera. Reżyser przyszedł, ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w d*pę. Od początku negatywnie nastawiony. Mówi do mnie: Wypier*alaj. Odpie*dol się, rób sobie sama festiwal.

TVP przeprasza Dodę. Oświadczenie 

Reżyserem koncertu „Debiuty”, w ramach którego miała wystąpić Doda, był Mikołaj Dobrowolski. W przeszłości był odpowiedzialny m.in. za występ Krystiana Ochmana na Eurowizji. Cała sytuacja z Dodą, na której doszło na próbach, spowodowała jednak, że nie będzie on reżyserował jej recitalu. Na Instagramie TVP pojawiły się oficjalne przeprosiny Mikołaja Dobrowolskiego skierowane do Dody:

Dodo, jest mi bardzo przykro, że poniosły mnie emocje podczas wspólnej pracy przy jednym z twoich najważniejszych recitali na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Będzie to bardzo dobry show, a cała sytuacja nie powinna mieć miejsca. Tylko pozytywne emocje. Przepraszam, Mikołaj Dobrowolski.

Zobacz także: Kate Hudson nową twarzą ruchu body positive. Jej najnowsze zdjęcia to ważny manifest

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/dodaqueen/)

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/badzmyrazem.tvp/)

 

Polecane wideo

Najpiękniejsze letnie sukienki. Rządzą 4 fenomenalne style, które dodają mnóstwo uroku
Najpiękniejsze letnie sukienki. Rządzą 4 fenomenalne style, które dodają mnóstwo uroku - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.06.2023 12:57
.no i
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.06.2023 15:00
Ze łzami w oczach, bo ktoś ją po chamsku potraktował (czyli tak, jak ona traktowała mnóstwo osób w swoim życiu)? Doda chyba na starość mięknie.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie