Była żona Wiśniewskiego zbankrutowała? Magda Femme odniosła się do doniesień tabloidu

Jeden z magazynów donosił o problemach finansowych wokalistki.
Była żona Wiśniewskiego zbankrutowała? Magda Femme odniosła się do doniesień tabloidu
Fot. AKPA (Kurnikowski)
31.05.2023

Magda Femme była niegdyś żoną Michała Wiśniewskiego. Para rozstała się jednak dawno temu, a piosenkarz ostatnio powitał na świecie kolejne dziecko z obecną partnerką. O Magdzie Femme mówią ostatnio wszyscy, a to za sprawą doniesień jednego z tabloidów. Magazyn „Twoje Imperium” poinformował o jej rzekomych problemach finansowych. Wokalistka ostro to skomentowała.

Zobacz także: Michał Wiśniewski szokuje imieniem szóstego dziecka. Internauci kpią: „Jest ë na klawiaturach w polskich urzędach?”

Magda Femme komentuje swoje rzekome bankructwo

Magda Femme jest ostatnio na językach, jednak z powodu, jakiego z pewnością nie życzyłaby sobie. Wszystko za sprawą doniesień „Twojego Imperium”, według których wokalistce grozi bankructwo. Jakiś czas temu w Internecie miało pojawić się bowiem ogłoszenie syndyka o sprzedaży domu byłej żony Wiśniewskiego. Tabloid miał skontaktować się z główną zainteresowaną, a ona miała wyjaśnić, że ogłoszenie to żart. Nie przeszkodziło to magazynowi w stworzeniu newsa o sytuacji finansowej wokalistki. Teraz Magda Femme odniosła się do sprawy po raz drugi, tym razem wydała oświadczenie w „Plejadzie”. W wystosowanym komunikacie wyjawiła, że informacje o rzekomym bankructwie miały zostać z niej podstępem wyciągnięte przez wspomniany wcześniej magazyn. Następnie Magda Femme postanowiła wytłumaczyć się z rzekomych problemów finansowych. Wyjaśniła, że były one związane z kredytem we frankach, który miała:

Faktycznie, zgłosiłam sama upadłość do sądu, gdy frank nabrał na sile… Pomimo spłat, bank sprzedał wierzytelność pewnej grupie, która najprawdopodobniej stosuje lichwę. (...) Sytuacja frankowa mnie wtedy pogrążyła, a źli ludzie chcą czerpać z tego zyski…

Na koniec wokalistka dodała, że cała sprawa jest już nieaktualna, a ona nie będzie jej więcej komentować.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot skazani? Polityk wydał oświadczenie

Źródło: pudelek.pl/plejada.pl 

Polecane wideo

W jakim wieku polskie gwiazdy zostały matkami?
W jakim wieku polskie gwiazdy zostały matkami? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie