TVN przeprasza Maffashion. Fabijański zabrał głos, wydał oświadczenie

Stacja przeprosiła za kontrowersyjny materiał programu „Uwaga!”.
TVN przeprasza Maffashion. Fabijański zabrał głos, wydał oświadczenie
Fot. AKPA (Jacek Kurnikowski), AKPA
10.05.2023

Jakiś czas temu pisałyśmy o kontrowersyjnym wydaniu programu „Uwaga!” wyemitowanym przez stację TVN. Odcinek, o którym mowa, opowiadał o Sebastianie Fabijańskim i przedstawiał w złym świetle jego byłą partnerkę, Maffashion. Celebrytka zagroziła stacji prawnikami. Teraz otrzymała przeprosiny, a aktor odniósł się do całej sprawy.

Zobacz także: Karolina Pisarek w ogniu krytyki po występie w programie Kuby Wojewódzkiego. „Ciężko się to oglądało”

TVN przeprasza Maffashion

W poprzedni wtorek stacja TVN przeprosiła influencerkę, Maffashion, za naruszenie jej dóbr osobistych w wyemitowanym niedawno materiale „Uwagi” o Sebastianie Fabijańskim. Jej osoba została przedstawiona w negatywny sposób i trudno się dziwić Maffashion, że jej się to nie spodobało. W oficjalnym oświadczeniu wystosowanym przez stację możemy przeczytać:

TVN S.A., wydawca programu „Uwaga!”, niniejszym przeprasza panią Julię Kuczyńską znaną jako Maffashion za naruszenie jej dóbr osobistych, w szczególności w postaci dobrego imienia i godności poprzez podanie nieprawdziwych informacji w wyemitowanym dnia 1 kwietnia 2023 roku programie „Uwaga!”.

Sebastian Fabijański wydał oświadczenie

Do całej sprawy postanowił się odnieść Sebastian Fabijański, były partner Maffashion i główny bohater kontrowersyjnego wydania „Uwagi”. W oświadczeniu, które aktor opublikował na Instagramie, odwołał się do ustawy o prawie prasowym:

Oświadczam, że agencja, która mnie reprezentuje, autoryzowała tylko moje wypowiedzi, których udzieliłem w programie „Uwaga TVN”. Zgodnie z przepisami ustawy o prawie prasowym, autoryzacji podlega jedynie cytowana wypowiedź osoby wypowiadającej się dla prasy.

Następnie dodał:

Proszę nie łączyć mnie z tekstem napisanym przez autorów programu i przeczytanym przez lektora. Chciałbym również wyraźnie zaznaczyć, ze warunkiem udziału w tym programie był brak poruszania tematu jakiegokolwiek mojego związku.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor zwolniona z programu „Nasz nowy dom”. „To była trudna decyzja”

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/sebastian.fabijanski.official/)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Polecane wideo

Bajeczny apartament Caroline Derpienski. Tak mieszka w Miami
Bajeczny apartament Caroline Derpienski. Tak mieszka w Miami - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie