Katarzyna Dowbor zwolniona z programu „Nasz nowy dom”. „To była trudna decyzja”

„Po dziesięciu latach pracy muszę się pożegnać z programem, który był chyba najważniejszy w moim życiu” – napisała w oświadczeniu Katarzyna Dowbor.
Katarzyna Dowbor zwolniona z programu „Nasz nowy dom”. „To była trudna decyzja”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/katarzyna_dowbor_official/)
09.05.2023

Wczoraj show-biznes obiegła informacja, według której Katarzyna Dowbor ma się pożegnać z programem „Nasz nowy dom”. Jest to smutna wiadomość zarówno dla fanów dziennikarki, jak i formatu, który można oglądać na antenie Polsatu. Wielu zastanawia się, dlaczego podjęto taką decyzję. Wszystko wyjaśnił informator portalu Pudelek.pl.

Zobacz także: Zmiany w jury „Tańca z gwiazdami”. Kto pożegna się z posadą?

Kto stoi za zwolnieniem Katarzyny Dowbor z programu „Nasz nowy dom”?

Nowy tydzień polski show-biznes zaczął od kontrowersji związanych ze zwolnieniem Katarzyny Dowbor z programu „Nasz nowy dom”. Taka decyzja władz stacji spotkała się z krytyką internatów. Była prowadząca program wydała oświadczenie, w którym mogliśmy przeczytać:

Drodzy, moja przygoda z ukochanym programem „Nasz Nowy Dom” właśnie się zakończyła. Podziękowano mi za współpracę. (…) Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich. Po dziesięciu latach pracy muszę się pożegnać z programem, który był chyba najważniejszy w moim życiu.

Jak podaje portal Pudelek.pl, istotną rolę w zwolnieniu Katarzyny Dowbor mogła odgrywać sama formuła programu, która stanowi spore wyzwanie zarówno fizyczne, jak i emocjonalne. Jak powiedział informator portalu, Katarzyna Dowbor w ostatnich latach miała zmagać się z problemami zdrowotnymi, które z kolei miały wpływać na harmonogram prac nad produkcją. Osoba z produkcji programu dodała:

Kasia miała w ostatnich latach trochę problemów zdrowotnych, co mocno ograniczyło jej aktywność. To zaś zmuszało produkcję do szukania rozwiązań, które pozwoliłyby na realizację odcinków zgodnie z bardzo sztywnym i napiętym harmonogramem. Trzeba pamiętać, że ekipa niektóre domy musi stawiać praktycznie od nowa, w dodatku w niespełna tydzień. Tu każda obsuwa jest problemem.

Dodatkowo, dyrektor programowy Polsatu, Edward Miszczak, miał długo wahać się nad podjęciem decyzji o zwolnieniu Katarzyny Dowbor. Informator Pudelka dodał, że nie przyszło mu to łatwo:

Kasia to ikona tego programu, która błyskawicznie stała się dla widzów symbolem ciepła i dobroci. Dyrektor Miszczak długo bił się w tej sprawie z myślami i rozważał różne scenariusze, to była trudna decyzja. Zwłaszcza że wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że osoba, której przyjdzie teraz prowadzić „Nasz nowy dom”, będzie miała wysoko zawieszoną poprzeczkę.

Zobacz także: Karolina Pisarek w ogniu krytyki po występie w programie Kuby Wojewódzkiego. „Ciężko się to oglądało”

Źródło: Pudelek.pl 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 8.05. - 14.05.
Horoskop tygodniowy 8.05. - 14.05. - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 09.05.2023 16:52
No i dobrze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie