Karolina Pisarek w ogniu krytyki po występie w programie Kuby Wojewódzkiego. „Ciężko się to oglądało”

Internauci nie mieli litości dla modelki.
Karolina Pisarek w ogniu krytyki po występie w programie Kuby Wojewódzkiego. „Ciężko się to oglądało”
Fot. AKPA (Podlewski)
04.05.2023

Na kanapie Kuby Wojewódzkiego regularnie pojawiają się znane nazwiska. Tym razem prowadzący gościł Andrzeja Seweryna i Karolinę Pisarek. Modelce ewidentnie bardzo zależało na tym, aby dobrze wypaść. Niestety, zdaniem internautów, osiągnęła efekt odwrotny do zamierzonego. W morzu hejtu pojawiły się głosy broniące występu Pisarek. Stanowią one jednak niewielki procent.

Zobacz także: Zmiany w jury „Tańca z gwiazdami”. Kto pożegna się z posadą?

Internauci nie mieli litości dla Karoliny Pisarek. Nie kryli rozczarowania

Kuba Wojewódzki swój format prowadzi od wielu lat. Przez ten czas przewinęło się przez program mnóstwo znanych nazwisk. Rozmówczynią prowadzącego w ostatnim odcinku była Karolina Pisarek. Internauci zarzucili jej przede wszystkim brak szacunku dla drugiego gościa – Andrzeja Seweryna:

Dawno nie byłam tak zniesmaczona. Z Karoliną można sobie nieprzerwanie gadać o głupotkach i chłopakach, wiadomo, takie duperelki też czasem potrzebne. (…) Wchodzi pan Andrzej, chce powiedzieć o wartościowych rzeczach, przemijaniu i mu się przerywa. To bardzo przykre. Druga sprawa, że Karolina to chyba nie zrozumiała swojego czasu antenowego…

Niestety, głosów krytyki było dużo więcej:

Przysięgam to chyba najgorszy występ Karoliny w telewizji.

Ciężko się to oglądało. Bardzo ciężko.

Widać różnice między rozmową z Tobą a drugim gościem. Powaga i szacunek vs powygłupiajmy się. Może po prostu taki format, ale więcej mogłaś wnieść gdyby rozmowa była poprowadzona chociażby na 50% więcej powagi i szacunku.

Zobacz także: Joanna Krupa zdradziła, ile zarabiała za sesję w „Playboyu”. „Bycie na okładce było ogromnym osiągnięciem”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Pisarek-Salla (@karolina_pisarek)

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MAJ
Horoskop miłosny na MAJ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie