Joanna Krupa zdradziła, ile zarabiała za sesję w „Playboyu”. „Bycie na okładce było ogromnym osiągnięciem”

Modelka wspomniała też o propozycjach, jakie dostawała na początku kariery.
Joanna Krupa zdradziła, ile zarabiała za sesję w „Playboyu”. „Bycie na okładce było ogromnym osiągnięciem”
Fot. AKPA (Kurnikowski)
25.04.2023
Sylwia Kropiewnicka

Joanna Krupa w ostatnim czasie cieszy się wyjątkowo dużym zainteresowaniem m.in. za sprawą rozwodu, na który zdecydowali się wraz z mężem, Douglasem Nunesem. Teraz prowadząca „Top Model” przy okazji wizyty w Polsce pojawiła się w podcaście „WojewódzkiKędzierski”, gdzie postawiła na szczerość.

Zobacz także: Doda ogłasza zakończenie kariery? Fani: „Bez Ciebie i Twojej muzyki będzie naprawdę ciężko”

Joanna Krupa w szczerym wywiadzie mówi o swojej karierze 

Joanna Krupa ma na swoim koncie liczne sesje zdjęciowe. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim modelka wróciła pamięcią do czasów, kiedy postanowiła zapozować dla „Playboya”. Na sesję dla tego magazynu zdecydowała się kilkukrotnie. Teraz zdradziła, jakie wówczas dostawała wynagrodzenie:

W tych czasach, gdy ja byłam w „Playboyu”, to był on na topie. Bycie na okładce było ogromnym osiągnięciem. Oni dobrze płacili – 6-7 tysięcy dolarów.

Joanna Krupa zdradziła, że na początku kariery zdarzało jej się dostawać niemoralne propozycje. Były to tzw. „castingi kanapowe”, czyli proceder, w wyniku którego kobiety, marzące o karierze, dostawały pracę za seks. Modelka dodała:

Były momenty, gdy poznałam producenta i chcieli iść na kolację po 20:00, to moja menadżerka mówiła, że ze mną pójdzie. Gdy ona nie była zapraszana, to wiedziałyśmy, o co chodzi.

Jak się okazuje, Joanna Krupa miała okazję być na tej samej imprezie, co owiany złą sławą (nie bez powodu) Harvey Weinstein:

Poznałam go na jednej z imprez, ale to było publiczne miejsce. Ja słyszałam, że jak idziesz na spotkanie z nim, to już wiesz, po co tam idziesz. Mnie taka osoba nie interesowała. Idziesz, żeby cię wykorzystał seksualnie.

Zobacz także: Joanna Opozda i Antoni Królikowski nie mogą dostać rozwodu? Aktorka zmieniła treść pozwu

 

Polecane wideo

Obcięły włosy i… nie żałują. W tych fryzurach wyglądają fenomenalnie!
Obcięły włosy i… nie żałują. W tych fryzurach wyglądają fenomenalnie! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie