Zmiany w jury „Tańca z gwiazdami”. Kto pożegna się z posadą?

Edward Miszczak wziął po lupę także ten format.
Zmiany w jury „Tańca z gwiazdami”. Kto pożegna się z posadą?
Fot. AKPA (Baranowski Michał)
20.04.2023

Od kiedy Edward Miszczak został dyrektorem programowym Polsatu, w stacji zaszło wiele zmian. Najbardziej „oberwało się” programowi „Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie z funkcją jurora pożegnał się Michał Wiśniewski, a później także Katarzyna Skrzynecka. Teraz Miszczak zajął się kolejnym formatem. „Taniec z gwiazdami”, o którym mowa, również czekają duże zmiany? Okaże się już wkrótce.

Zobacz także: Sandra Kubicka o TVP: „Pracowałam już we wszystkich stacjach, a w tej czuję się częścią rodziny”

Kto pożegna się z posadą jurora w „Tańcu z gwiazdami”?

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji programu taneczne popisy gwiazd oceniali Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Andrzej Piaseczny oraz Michał Malitowski. Teraz portal Pomponik.pl ustalił, że w nadchodzącej edycji tanecznego show nie zobaczymy jednego z jurorów. Nie wiadomo na razie, kto pożegna się z formatem, portal donosi jednak, że decyzja o okrojeniu składu jury została podjęta na najwyższym szczeblu. Możemy się zatem domyślać, że stoi za nią Edward Miszczak. 

Niestety, na tym etapie nie wiadomo także, które gwiazdy wezmą udział w następnej edycji show. Nieoficjalnie mówi się jednak o Helenie Englert, Zofii Zborowskiej czy Krystianie Wieczorku. Wczoraj media zelektryzowała informacja o udziale w show Danuty Martyniuk. Żona króla disco polo szybko zdementowała jednak te doniesienia.

Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska o odejściu z TVN. „Do dziś mam zachowanego SMS-a od Edwarda Miszczaka”

Polecane wideo

To nazwisko nosi najwięcej kobiet w Polsce
To nazwisko nosi najwięcej kobiet w Polsce - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie