Danuta Martyniuk uczestniczką „Tańca z gwiazdami”?! Tyle zarobiłaby za jeden odcinek

Żona Zenona Martyniuka przyjmie propozycję Polsatu?
Danuta Martyniuk uczestniczką „Tańca z gwiazdami”?! Tyle zarobiłaby za jeden odcinek
Fot. AKPA (Piętka Mieszko)
19.04.2023

Jak donosi jeden z tabloidów, Danuta Martyniuk miała otrzymać od stacji Polsat zaproszenie do udziału w następnej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Ujawniono także, ile zarobiłaby za jeden odcinek show. Stawka robi wrażenie?

Zobacz także: Anna Lewandowska ponownie zaskakuje. Tym raz pokazała twarze OBU CÓREK!

Program „Taniec z gwiazdami” od lat cieszy się dużą popularnością i sympatią widzów, a nadchodząca edycja zapowiada się bardzo ciekawie. Jak informuje bowiem portal Pudelek.pl, Edward Miszczak, który od niedawna jest dyrektorem programowym Polsatu, zamierza również w tym formacie wprowadzić liczne zmiany. Z kolei Pomponik.pl podał nazwiska celebrytów, którzy prawdopodobnie wezmą udział w nadchodzącej edycji. Znaleźli się wśród nich Jarosław Bieniuk, Krystian Wieczorek, Zofia Zborowska oraz Helena Englert.

Danuta Martyniuk weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami”?

Jak informuje „Super Express”, wśród uczestników kolejnej edycji tanecznego show może pojawić się żona króla disco polo, Danuta Martyniuk. Jeśli wierzyć informatorom tabloidu, władze stacji bardzo chciały, aby to sam Zenon Martyniuk zatańczył w „Tańcu z gwiazdami”. Nie jest to jednak możliwe z racji na jego inne zobowiązania zawodowe. Właśnie z tego powodu stacja miała podjąć decyzję, aby do udziału w programie zaprosić Danutę Martyniuk. Ujawniono także, jaką stawkę zaproponowano żonie muzyka. Mogłaby ona wynegocjować nawet 12 tys. zł za odcinek. Warto jednak podkreślić, że są to ustalenia nieoficjalne.

Myślisz, że żona Zenona Martyniuka faktycznie weźmie udział w tanecznym show?

Zobacz także: Sandra Kubicka o TVP: „Pracowałam już we wszystkich stacjach, a w tej czuję się częścią rodziny”

Źródło: Pudelek.pl/Super Express

Polecane wideo

10 obrazków, które sprawdzą Twoją inteligencję
10 obrazków, które sprawdzą Twoją inteligencję - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 21.04.2023 12:01
To babsko jest paskudne..nie wiem co Zenek w niej widział.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.04.2023 15:32
z "Tańca z gwiazdami" zrobił się taniec z celebrytami, ich "ogonami" i osobami znanymi małej rzeszy ludzi spędzających kilka godzin dziennie na śledzeniu instagrama i tiktoka. beznadzieja.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie