Maffashion nie spodobało się, jak przedstawiono ją w „Uwadze”. „Oczekuję przeprosin i sprostowania”

Materiał wyemitowany przez stację TVN dotyczył Sebastiana Fabijańskiego, byłego partnera influencerki.
Maffashion nie spodobało się, jak przedstawiono ją w „Uwadze”. „Oczekuję przeprosin i sprostowania”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maffashion_official/)
03.04.2023

„Uwaga” to program, który można oglądać na antenie TVN. W jego najnowszej odsłonie, a dokładnie w kulisach sławy „Uwagi”, poruszono temat Sebastiana Fabijańskiego. Nawiązano także do Maffashion, która jest matką jego dziecka. Influencerce nie spodobał się sposób, w jaki ją przedstawiono. Opublikowała na Instagramie krótkie oświadczenie, w którym domaga się sprostowania i przeprosin.

Zobacz także: Izabela Macudzińska pokazała, jak wygląda po operacji w Turcji. Drastyczne zdjęcia

Maffashion wejdzie na drogę prawną z telewizją TVN? Gwiazda grozi prawnikami

Najnowsza odsłona programu „Uwaga”, którą telewizja TVN wyemitowała w sobotni wieczór, dotyczyła Sebastiana Fabijańskiego. Aktor był swego czasu w bliskiej relacji z Maffashion. Twórcy programu postanowili więc wspomnieć w formacie o influencerce. Gwieździe nie spodobało się, w jaki sposób ją przedstawiono. W materiale można usłyszeć, że to przez nią Sebastian Fabijański znalazł się w centrum zainteresowania mediów:

Przez związek ze znaną influencerką Julią Kuczyńską, zwaną Maffasion, znalazł się z dnia na dzień w centrum internetowego show-biznesu, którego wcześniej unikał jak ognia. Media społecznościowe prześcigały się w relacjonowaniu ich pierwszej randki czy zaręczyn. Pisano o kupnie domu, narodzinach syna Bastka. Po trzech latach w atmosferze skandalu rozstał się z influencerką. Julia Kuczyńska zaczęła komentować ich rozstanie, on nie pozostawał jej dłużny. Tak stał się negatywnym bohaterem plotkarskich portali i obiektem hejtu.

Na swoim instagramowym profilu wspomniana Julia Kuczyńska wydała krótkie oświadczenie. Dowiadujemy się z niego, że podejmie kroki prawne wobec stacji:

Uwaga TVN. Wyjątkowo nierzetelny i kłamliwy wątek dotyczący mojej osoby przedstawiony w materiale. Podejmuję stosowne kroki prawne. Oczekuję przeprosin i sprostowania.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska straciła pracę w teatrze. „Ta decyzja jest dla mnie niezrozumiała”

Źródło: pomponik.pl/plotek.pl 

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maffashion_official/)

 

Polecane wideo

Horoskop miłosny na KWIECIEŃ
Horoskop miłosny na KWIECIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie