Eurowizja 2023. Preselekcje wygrała Blanka. Widzowie mieli innego faworyta

Jego występ wywołał duży aplauz.
Eurowizja 2023. Preselekcje wygrała Blanka. Widzowie mieli innego faworyta
Fot. AKPA (Kurnikowski)
27.02.2023

Polskie preselekcje do konkursu Eurowizji 2023 już za nami. Zwyciężyła Blanka, co wywołało niemałe poruszenie, ponieważ widzowie mieli innego faworyta. To występ Janna skradł ich serca.

Zobacz także: Eurowizja 2023. TVP żąda usunięcia jednej z piosenek z polskich eliminacji. „Byliśmy oburzeni”

Blanka wygrała polskie preselekcje na Eurowizję 2023

Podczas niedzielnego konkursu, który odbył się pod nazwą „Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję”, za sprawą głosów jury zwyciężyła wokalista Blanka z piosenką „Solo”. Widzowie twierdzą, że wygrała niesłusznie i domagają się anulowania głosowania. Najbardziej podobał im się bowiem występ 24-letniego Janna, który wykonał utwór „Gladiator”. Jego wykonanie spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem publiczności. Oklaski nie pozwoliły dojść do głosu prowadzącym.

Na wyniki preselekcji decydujący wpływ miało jury z Edytą Górniak na czele. Eksperci 12 punktów przyznali Blance, Janna umieścili natomiast na 4. miejscu, czyli zaraz za podium. To zadecydowało o zwycięstwie młodej wokalistki. Jak jednak podaje portal Pudelek.pl, to Jann otrzymał 12 punktów od widzów, czego jednak nie dowiedzieliśmy się z telewizji. Podawane wyniki były bowiem mało transparentne. Do momentu wyłonienia rezultatów preselekcji, kiedy to Jann był faworytem, Polska w zestawieniu bukmacherów, którzy przewidują zwycięzcę Eurowizji 2023 miała 6. miejsce. Po wygranej Blanki nasz kraj spadł na 11. pozycję.

Zobacz także: Natasza Urbańska o konkurencji w preselekcjach na Eurowizję. Gwiazda ma prośbę do fanów

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Blanka Stajkow (@blikeblanka)

Polecane wideo

3 obłędne looki, które będą hitami tej wiosny. Pasują na wszystkie okazje
3 obłędne looki, które będą hitami tej wiosny. Pasują na wszystkie okazje - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 14.03.2023 11:29
Powodzenia!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.02.2023 07:59
Dobrze, wiedzieć żeby nie korzystac z usług Afrodyta Smart i naturalna plodnosc pl. A w ogole UOKIK zaczął dowalać kary firmom, które korzystają z marketingu szeptanego np. 70 K, tak więc bawcie sie dobrze.
zobacz odpowiedzi (1)
Sylwia (Ocena: 5) 27.02.2023 23:38
Dobrze jest kontrolować płodność za pomocą urządzenia do wyznaczania dni płodnych, np. monitor płodności Afrodyta Smart
odpowiedz
Ilona (Ocena: 5) 27.02.2023 23:23
Polecam zaglądać na stronkę dla kobiet o zdrowiu - ginekologii, antykoncepcji i planowaniu dziecka - naturalna plodnosc pl
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.02.2023 21:41
Ostatnio oglądałam historie Polski na Eurowizji. I byłam w szoku, bo zapomniałam o istnieniu większości jednorazówek które tam pojechały - i oczywiście nie zajęły żadnego miejsca. Tu będzie to samo. Sraka nie wyjdzie z półfinału a za rok wszyscy o niej zapomną.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie