Dorota Wellman komentuje odejście Edwarda Miszczaka z TVN. „To był długi związek…”

Były dyrektor programowy TVN teraz zarządza Polsatem.
Dorota Wellman komentuje odejście Edwarda Miszczaka z TVN. „To był długi związek…”
Fot. AKPA (Niemiec, Kurnikowski)
27.02.2023
Sylwia Kropiewnicka

Wraz z początkiem 2023 r. Edward Miszczak został nowym dyrektorem programowym Polsatu. Media rozpisywały się o wprowadzanych przez niego zmianach. Jedną z nich było zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej z funkcji jurora w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Następnie poinformowano o zdjęciu miłosnego show „Love Island” z głównej anteny. Dorota Wellman, która przez wiele lat współpracowała z Edwardem Miszczakiem w stacji TVN, teraz pozwoliła sobie skomentować jego przejście do Polsatu.

Zobacz także: Dorota Wellman poważnie chora. „W moim przypadku właściwie nie żadnego lekarstwa”

Dorota Wellman komentuje przejście Edwarda Miszczaka do Polsatu

Dorota Wellman w rozmowie z „Faktem” przyznała, że z Edwardem Miszczakiem pracowała przez 17 lat, a odejście dyrektora programowego było szokiem dla wszystkich pracowników stacji TVN:

Pracowałam z Edwardem Miszczakiem przez 17 lat, więc to był długi związek. Było dla nas szokiem, że odszedł i że odszedł do Polsatu. Nikt się nie spodziewał takiej decyzji. Obserwuję to, co robi, jakie kroki podejmuje, myślę, że to jest spec od telewizji i czekam na to, co pokaże w Polsacie. Przyznam też szczerze, że jak patrzę na zdjęcia, na których jest z dziennikarzami innej stacji, to czasami troszkę boli i jest przykro.

Dziennikarka wypowiedziała się także w temacie swojej zawodowej przyszłości w kontekście trudnej sytuacji na rynku pracy. Jak przyznała:

Mam 61 lat i to jest naprawdę sporo, ale sobie poradzę, bo jestem wesołą kulką toczącą się po drodze życia, która bardzo wiele potrafi robić.

Zobacz także: Małgorzata Ohme w obronie Filipa Chajzera. „Cokolwiek by nie zrobił, to i tak generuje kontrowersyjne opinie”

 

Polecane wideo

Te zdjęcia zagwarantują Ci świetny humor. Czas przenieść się na chwilę do śródziemnomorskiego raju!
Te zdjęcia zagwarantują Ci świetny humor. Czas przenieść się na chwilę do śródziemnomorskiego raju! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.02.2023 22:30
Ten typ brał udział w gejowskim porno
odpowiedz

Polecane dla Ciebie