Marina nie weźmie udziału w preselekcjach na Eurowizję. „Po sylwestrze odpuściła…”

TVP ujawniło listę wokalistów, którzy będą walczyć o występ na Eurowizji.
Marina nie weźmie udziału w preselekcjach na Eurowizję. „Po sylwestrze odpuściła…”
Fot. Instagram (https://www.instagram.com/marina_official/)
15.02.2023

Mimo że Marina Łuczenko-Szczęsna była jedną z kandydatów na Eurowizje, teraz się okazuje, że gwiazda jednak nie weźmie udziału w preselekcjach. TVP ogłosiło już listę uczestników, którzy będą walczyć o to, aby reprezentować nasz kraj w tym prestiżowym konkursie. 

Zobacz także: Roksana Węgiel straciła pracę w TVP? Gwiazda komentuje. „Żałosne, że ktoś sobie tak to zinterpretował”

Marina nie będzie reprezentować naszego kraju na Eurowizji

W ostatnim czasie Marina łuczenko-Szczęsna dość często pojawiała się w Telewizji Polskiej. Była gościem „Pytania na śniadanie”, wystąpiła także na Sylwestrze Marzeń. Na tym jednak jej romans z TVP się skończył. Mimo że wcześniej osoba związana z produkcją, donosiła portalowi Pudelek.pl, że żona Wojciecha Szczęsnego ma reprezentować nasz kraj na Eurowizji, główna zainteresowana nawet nie weźmie udziału w preselekcjach. Informator Pudelka zdradzał wówczas:

Występ Mariny na Sylwestrze TVP nie jest przypadkowy. Stacji bardzo zależy na tym, żeby żona Szczęsnego wzięła udział w preselekcjach na Eurowizję. Piosenkarka też jest chętna i już pracuje nad piosenką, która miałaby podbić Europę.

Teraz z tego samego portalu dowiadujemy się, że mimo iż TVP chciało wysłać Marinę na Eurowizję, wokalistka sama miała z tego zrezygnować:

TVP bardzo zależało na obecności Mariny. Na Woronicza uważano, że to idealna kandydatka do reprezentowania Polski na konkursie. Miała zgłosić się do preselekcji, wszystko było już dogadywane. Niestety, po sylwestrze odpuściła, nie bardzo wiadomo, dlaczego.

Telewizja Polska ogłosiła uczestników preselekcji na Eurowizję

Lista polskich kandydatów do preselekcji została przedstawiona na antenie TVP w programie „Pytanie na śniadanie”.  W tym roku o możliwość udziału w konkursie powalczy Blanka, Dominik Dudek, Ahlena, Felivers, Maja Hyży, Jan „Yan” Majewski, Jann, Alicja Szemplińska, Natasza i Kuba Szmajkowski.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku Polskę reprezentował Krystian Ochman, który zajął 12. miejsce.

Zobacz także: Sandra Kubicka poprowadzi nowe reality show TVP

 

Polecane wideo

Mężczyźni zdradzają, które stylizacje robią na nich największe wrażenie
Mężczyźni zdradzają, które stylizacje robią na nich największe wrażenie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie