Córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego wyrosła na prawdziwą piękność

Do kogo jest podobna 25-letnia Julia?
Córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego wyrosła na prawdziwą piękność
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/juliascorupco/)
25.09.2022

Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawski byli lata temu jedną z ulubionych par show biznesu. Romantyczna relacja aktorki, która zasłynęła na świecie rolą dziewczyny Bonda w produkcji „GoldenEye” oraz jednego z najwybitniejszych polskich hokeistów, budziła wręcz gigantyczne zainteresowanie mediów. Tym większe było zdziwienie wszystkich, kiedy dotychczas zakochana po uszy para postanowiła zakończyć związek zaledwie po dwóch latach jego trwania. W 1997 roku parze urodziła się córka Julia, która przyjęła nazwisko matki i zamieszkała wraz z nią w Szwecji. 

Zobacz także: Gdzie i jak obecnie mieszka Maffashion? Influncerka wyprowadziła się z synem z nowoczesnej willi

Córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego zachwyca swoim wyglądem

Przez całe dzieciństwo Julii media zastanawiały się, jak będzie w przyszłości wyglądała córka słynącej z wielkiej urody aktorki. Wszyscy stawiali na to, że będzie kopią Izabelli. Tak się jednak nie stało. W rysach Julii widać za to ogromne podobieństwo do Mariusza Czerkawskiego. Trzeba przyznać, że dwudziestopięciolatka wyrosła na bardzo piękną kobietę. 

Julia Scorupco chętnie dzieli się ciekawymi wydarzeniami ze swojego życia na Instagramie. Jej profil śledzi obecnie prawie trzydzieści pięć tysięcy osób. Wiadomo, że właśnie z powodzeniem ukończyła studia na kalifornijskim Uniwersytecie Berkeley. 

Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii!

Polecane wideo

Tym żyliśmy 10 lat temu. Pamiętacie to jeszcze?
Tym żyliśmy 10 lat temu. Pamiętacie to jeszcze? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie