Tak wyglądają wnuczki Elvisa Presleya. Bliźniaczki Harper i Finley mają już 13 lat

Podobne do słynnego dziadka?
Tak wyglądają wnuczki Elvisa Presleya. Bliźniaczki Harper i Finley mają już 13 lat
Fot. Instagram.com
28.06.2022

Chociaż jego nazwisko nigdy nie zostanie zapomniane, w ostatnich dniach o Elvisie Presleyu jest wyjątkowo głośno. Wszystko za sprawą nowego filmu biograficznego o królu rock and rolla, który właśnie ujrzał światło dzienne. W produkcji w reżyserii Baza Luhrmanna główną rolę zagrał Austin Butler. 

Zobacz również: Tak wygląda wnuczka Elvisa Presleya. Riley Keough ma 32 lata i robi karierę w kinie niezależnym

Na premierze filmu “Elvis” nie mogło zabraknąć rodziny gwiazdora. Na wydarzeniu pojawiły się była żona artysty, Priscilla Presley, a także jej córka Lisa Marie wraz ze swoimi pociechami - aktorką Riley Keough oraz bliźniaczkami Harper i Finley. Kim są najmłodsze wnuczki Elvisa Presleya? 

Harper i Finley Lockwood. Jak wyglądają wnuczki Elvisa Presleya? 

Lisa Marie Presley jest matką trzech córek. W lipcu 2020 roku straciła syna, Benjamina, który popełnił samobójstwo. 

Benjamin i Riley to dzieci z pierwszego małżeństwa aktorki i piosenkarki z muzykiem Dannym Keough. Para rozwiodła się w 1994 roku po sześciu latach małżeństwa. Lisa Marie stawała na ślubnym kobiercu jeszcze trzykrotnie. Zaledwie 20 dni po uzyskaniu rozwodu z Keough poślubiła Michaela Jacksona. Związek przetrwał dwa lata. Trzecim mężem córki Elvisa Presleya był aktor Nicolas Cage, jednak to małżeństwo rozpadło się już trzy miesiące później. 

W 2006 roku Lisa Marie poślubiła Michaela Lockwooda, gitarzystę ze swojego zespołu. 7 października 2008 roku na świat przyszły córki pary - bliźniaczki Harper Vivienne Ann i Finley Aaron Love. W 2016 roku piosenkarka złożyła pozew rozwodowy, a związek oficjalnie zakończył się w 2021 roku. 

Dziś Harper i Finley mają już 13 lat i zaczynają coraz częściej pokazywać się na wydarzeniach ze świata show-biznesu. Jak wyglądają najmłodsze wnuczki Elvisa Presleya? Dowiecie się tego z poniższej galerii. Uważacie, że są podobne do słynnego dziadka? 

Polecane wideo

Osoby spod tych znaków zodiaku mają opinię dziwaków. Są naprawdę osobliwe
Osoby spod tych znaków zodiaku mają opinię dziwaków. Są naprawdę osobliwe - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 14.03.2023 11:31
Śliczne!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie