Kuba Wojewódzki krytykowany za wywiad z polską Miss World. „Współczuję kilkudziesięciu minut odbierania ataków”

„Kuba jak zwykle chce szokować kosztem swoich gości, byle tylko o nim mówili”.
Kuba Wojewódzki krytykowany za wywiad z polską Miss World. „Współczuję kilkudziesięciu minut odbierania ataków”
Fot. Instagram.com (@karolinabielawska)
05.05.2022

W marcu tego roku korona najpiękniejszej kobiety świata po 33 latach przerwy wróciła do Polski. To zasługa Karoliny Bielawskiej, która zdobyła tytuł Miss World 2022. Tym samym Polka powtórzyła historyczny sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku. 

Zobacz również: Polka została najpiękniejszą kobietą świata! Oto Miss World 2021, Karolina Bielawska

Ostatnio Karolina Bielawska gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz, który słynie z ciętego języka i prowokowania swoich rozmówców wielokrotnie próbował przedstawić Miss World w stereotypowym świetle, przez co spotkał się z krytyką ze strony wielu widzów. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official)

Kuba Wojewódzki krytykowany za zachowanie wobec Miss World 

Część internautów, którzy obejrzeli ostatni odcinek programu “Kuba Wojewódzki” była zdania, że showman nieustannie atakował Karolinę Bielawską i próbował przedstawić ją w niekorzystnym świetle. 

Już na samym początku rozmowy dziennikarz spytał Miss Świata, czy “w ogóle zna ten program” i czy wie, z kim ma do czynienia. W dalszej części programu Wojewódzki pozwolił sobie na komentarze, które zdaniem wielu widzów były po prostu fatfobiczne. Wszystko po tym, jak Karolina Bielawska powiedziała, że w młodości wyróżniała się wyglądem wśród rówieśników ze względu na swój wysoki wzrost. 

Kiedyś kolega w podstawówce nazwał mnie krową. 

My lubimy grubasków, fajnie jest mieć w klasie kogoś, z kogo można się pośmiać 

- odparł Wojewódzki. 

Nie zabrakło również aluzji do stereotypu, jakoby atrakcyjne kobiety były snobkami, a u płci przeciwnej stawiały tylko na wygląd fizyczny. 

Znam sporo modelek, znam sporo atrakcyjnych dziewczyn i widzę, w jakim towarzystwie się obracają. I też cudownie deklarują: "Wygląd nie jest dla mnie ważny". To dlaczego nie pójdziesz pod akademik Politechniki Łódzkiej?  

- pytał showman. 

Karolina Bielawska nie dała się wytrącić z równowagi. Co więcej, wyznała, że właśnie na tej uczelni studiuje jej chłopak, którego poznała jeszcze jako nastolatka. 

Sposób, w jaki Kuba Wojewódzki prowadził rozmowę z Miss World nie spodobał się wielu internautom. Stwierdzili, że Bielawska była niepotrzebnie atakowana, ale świetnie wybrnęła z każdej sytuacji.  

Czemu tak Pan atakował Karolinę Bielawską, która zresztą świetnie sobie poradziła. Bywały w programie osoby typy Blanka Lipińska i był Pan dla nich potulny jak baranek, a tu dziewczyna z Polski, Miss Świata, i taki nieprzychylny Pan był. 

Piękna i normalna dziewczyna, a Kuba jak zwykle chce szokować kosztem swoich gości, byle tylko o nim mówili, żeby przynajmniej nie zapomnieli. Żałosne. 

Współczuję kilkudziesięciu minut odbierania ataków, wychowywania i słuchania stereotypów na temat ładnych dziewczyn. Należałyby się gratulacje za światowy tytuł, ale cóż... 

Do tego programu nie warto chodzić... Tyle i w temacie. 

Wypadłaś świetnie, choć przy Kubie ciężko się rozwinąć z rozmową. Inteligentna, piękna. Wzór elegancji i elokwencji. Jestem dumna z takiej Miss! 

Wojewódzki to koszmar. Czy ktoś go pociągnie do odpowiedzialności za słowa: “My lubimy grubasków, fajnie jest mieć w klasie kogoś, z kogo można się pośmiać”? Przecież to zaproszenie młodych ludzi do gnębienia tych grubszych kolegów i koleżanek w klasie. A to czasem kończy się tragicznie. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MISS WORLD 2022 (@karolinabielawska)

Podzielacie opinie internautów na temat ostatniego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego? 

Zobacz również: Kuba Wojewódzki zostanie ojcem? „Moja dziewczyna jest w ciąży”

Polecane wideo

Poznaliśmy Miss Polski 2021. Jak wygląda najpiękniejsza kobieta w naszym kraju?
Poznaliśmy Miss Polski 2021. Jak wygląda najpiękniejsza kobieta w naszym kraju? - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.83 / 5
gość (Ocena: 4) 11.04.2023 12:07
Dziwi mnie święte oburzenie co niektórych . Konwencja programu jest jaka jest , autor jest jaki jest, więc albo to akceptujemy i oglądamy albo nie . Jak się nie podoba to jest mnóstwo alternatyw. W skrajnych przypadkach można się przenieść na TV z Torunia . Wydaje mi sie jednak że niektóre osoby mają jakąś perwersyjną przyjemność w katowaniu siebie oglądaniem jakiegoś programu a potem "wydalaniu" swojej frustracji na świat.
odpowiedz
Esteta i etyk (Ocena: 5) 07.05.2022 19:22
Ja programu tego agresora, Narcyza i grubianina nie oglądam od kilku lat. Bezczelny typ. Karolino, miałaś odwagę, ale agresor nie miał szans. Już wiem gdzie na ziemi szarogęsi się Lucyfer. A kysz zmoro!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.05.2022 10:51
Niestety jaka tv takie programy i prowadzący. Bardziej płytkiego od Wojewódzkiego nie widziałam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.05.2022 13:34
Gratuluję wygranej. Ale tej decyzji nie rozumiem. Moim zdaniem wręcz przeciętna. ( nie uważam siebie za boginie ale widziałam multum piękniejszych od niej)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie